aktivity-pre-deti

zoradiť podľa:

Rexíkovi nechýbajú pekné nápady na tvorenie s deťmi ani v zime. Pripravil si pre vás, deti, množstvo zábavy na voľný čas. Je potrebné si len vybrať, ktoré zimné vystrihovačky z papiera by ste si chceli...

Rexíkovi nechýbajú pekné nápady na tvorenie s deťmi ani v zime. Pripravil si pre vás, deti, množstvo zábavy na voľný čas. Je potrebné si len vybrať, ktoré zimné vystrihovačky z papiera by ste si chceli vytvoriť. Zapojte svoju fantáziu a šikovnosť a urobte si krásne zimné dekorácie. Použiť stačí často iba to, čo nájdete doma – farebné papiere, kartón, výkresy, alobal. Preto sú zimné vystrihovačky také jednoduché. Razom sa z vašich izbičiek stanú tvorivé dielne a inšpiráciou vám bude práve zima za oknom.

K zime neodmysliteľne patria aj Vianoce a vianočné vystrihovačky pre deti. Tieto a množstvo ďalších kreatívnych aktivít nájdete v osobitnej kategórii vianočné ozdoby. Zimné vystrihovačky ale navodia príjemnú atmosféru už o pár dní skôr. Vystrihnite a vyrobte si z papiera pekné zimné dekorácie ako vločky, zvončeky, reťaze a girlandy, ale aj papierové zvieratká, ktoré sa so zimným obdobím spájajú – sobíky, jelenčeky, tučniaky, ľadové medvede. Zapojte do tvorenia aj rodičov a uvidíte, že zimné vystrihovačky sú skvelé voľnočasové aktivity pre všetky vekové kategórie.

Zasnežená krajina

Spríjemnite si voľný čas! Zimné vystrihovačky sú na to ako stvorené.

3 komentáre
Tučniačik

Tvorivé vystrihovačky pre deti. Poďte do toho!

5 komentárov
Rukavičková girlanda

Super aktivita na voľný čas pre všetky tvorivé deti!

9 komentárov
Papierový veniec

Vytvorme si krásny decembrový venček. Aktivita pre deti na voľný čas.

17 komentárov
Zvonček

Cililing - je tu zima a aj Vianoce sa blížia!

53 komentárov
Sobík

Milý zimný sobík.

50 komentárov