Rexik forum

Pridaj príspevok
avatar

LauraK girl (15. 7. 2017 13:51)

Reaguj
Niečo ako Prológ, úvod či obsah :)

Brian je pätnásť ročný možno až príliš štíhli no vysoký chlapec s hnedými vlasmi, ktoré mu siahajú takmer po plecia. So svojimi rodičmi, ujom Nathannom a mladším bratom Charlesom žijú v neveľkom meste, ktoré sa poriadne líši od ostatných. Za tých päť rokov, čo je postihnuté veľkou katastrofou, ktorá im úplne zabraňuje vychádzať z domovov, tu obyvatelia mesta postavili dlhokánske tunely, aby sa ľudia mohli prepravovať po meste bezpečne a tak, akoby sa vonku nič nedialo. Nad mestom sa týči vysokánska kupola ktorá im síce vzduch, vodu i slnečné lúče umožňuje, no v akomsi nebezpečne priveľkom množstve. Nikto z obyvateľov mesta, teda ak chce ostať nažive, nemôže ani len otvoriť dokorán okno, nieto ešte vyjsť von na záhradu. Hovorí sa, že starí mágovia, ktorý tu vládli pred viac ako tisícmi rokmi sa im chcú z nejakého nevysvetliteľného dôvodu pomstiť a zničiť celú civilizáciu malého mestečka.

avatar

LauraK girl (15. 7. 2017 13:52)

Reaguj
*Pokračovanie prológu, úvodu:

Po viacerých pátračkách kde bude Brian chcieť aj so svojím kamarátom Steveom zistiť, či sa katastrofu nedá nejako zastaviť, Brian jedného dostane akýsi list. Bude v ňom stáť jedna ponuka o záchranu celého mesta. Avšak ak ju Brian prijme a niečo pokašle, môže to stáť život všetkých obyvateľov mesta.

Ako sa vám to zatiaľ páči? :)

avatar

LauraK girl (15. 7. 2017 13:54)

Reaguj
ups, toto som pridala text ktorý ešte neprešiel úpravou, tak si ho nevšímajte. Vytvorím novú "tému" či ako to nazvať, kam to celé dám odznova :)

avatar

Emoji_Princess girl (24. 9. 2017 15:24)

Reaguj
@LauraK je to super myšlienka, veľmi dobrá téma. Skús pokračovať a uvidíme, čo sa z toho vyvinie. Mne osobne sa to páči. Pozri sa, prosím do rubriky "Príbehy zo života násťročných"  :) ;)