Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Hotel solitaire
Hotel solitaire

Zahrajte si karty rovno v kartovom hoteli. :-D

0 komentarov
Red Ball Adventure
Red Ball Adventure

Známa hra s červenou loptou, pomôžte jej dostať sa vždy do cieľa.

0 komentarov
Jedným ťahom HLAVOLAM
Jedným ťahom HLAVOLAM

Logická hra, ktorá vás bude baviř. Spájačka.

0 komentarov
Fly trap
Fly trap

Krátka zábavná hra o muške vo fľaši s mäsožravou rastlinou.

0 komentarov
Minecraft classic
Minecraft classic

Hra Minecraft v klasickom prevedení. Kto ste Minecraft ešte nehrali, začnite na…

2 komentáre
Running pig
Running pig

Hra pre veľké deti, prasiatko uteká pred mäsiarom.

4 komentáre
Ninja Cube
Ninja Cube

Online hra pre veľké deti. Skákanie s ninjom. :-D

0 komentarov
Fall guys
Fall guys

Skákačka. Hra na prekážkovú dráhu.

2 komentáre