Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Hide Caesar!
Hide Caesar!

Hra o Cézarovi. Chráň Cézara, urob pre to všetko! Hra na logiku a aj na šťastie.

0 komentarov
Ducks
Ducks

Simulátor života kačky. Dosť zjednodušená hra, ale príjemná. :-D

0 komentarov
Yeti sensation
Yeti sensation

Zahrajte si dnes behačku s Yetim. Online hra behačka.

0 komentarov
The purple mole
The purple mole

Veľmi milá hra s krtkom, ako sa musí dostať do domčeka.

0 komentarov
Golf bounce
Golf bounce

Zahrajte si golf, čaká na vás ľadový medveď a tučniak.

0 komentarov
My new puppy
My new puppy

Milá hra so psíkmi. Adoptuj si psa.

2 komentáre
DNA decode
DNA decode

Hra pre chlapcov na skladanie robotov a bojovanie.

0 komentarov
Defendaria
Defendaria

Hra pre chlapcov na vojnu v staroveku.

0 komentarov