Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Boxkid
Boxkid

Posúvacia hra pre väčšie deti. Podarí sa ti dať škatule na správne miesto?

0 komentarov
Happy Glass
Happy Glass

Naplňte pohár vodou. :-D

2 komentáre
Blockemon - monster tetris
Blockemon - monster tetris

Tetris proti monsterom! Pomocou svojej šikovnosti porazíte všetkých!

0 komentarov
Santa Warehouse
Santa Warehouse

Najlepšia hra pre Rexíka a veľké deti (sokoban) so Santa Clausom.

0 komentarov
Drop the gift
Drop the gift

Santa simulator :-D

0 komentarov
Crazy Balls
Crazy Balls

Hra pre veľké deti: šibnuté loptičky.

0 komentarov
Moods
Moods

Smajlíková hra.

4 komentáre
Squirrel Escape
Squirrel Escape

Hľadajte všetko, čo vám pomôže zachrániť uväznenú vevericu!

0 komentarov