Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Gladiators
Gladiators

Zabojuj šikovnosťou. Neuveriteľná spájačka!

0 komentarov
Raketat
Raketat

Hra hlavolam, ktorej podstata je: točiť objektmi.

0 komentarov
Pingu and friends
Pingu and friends

Vystavaj pre vtáčika vežu.

0 komentarov
Birdy Rush
Birdy Rush

Chudák kuriatko, musí sa vyhýbať padajúcim boxom, až nemá kedy sa ani nazobať...

0 komentarov
Snake conjo
Snake conjo

Dnešná hra je celkom fajn, bude sa páčiť aj tebe?

0 komentarov
400  years
400 years

Super hra a hľadanie možností, ako zastaviť katastrofu.

0 komentarov
Piggy
Piggy

Zábavná a trochu aj logická online hra s prasiatkom na spružine.

0 komentarov
Sky Guriko
Sky Guriko

Zahraj si dnešnú fajn hru. Je rýchla a bláznivá.

0 komentarov