Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Oil hunt
Oil hunt

Hra na hľadanie ropy. Trochu náročná a trochu zábavná.

3 komentáre
Adam a Eva: Snow
Adam a Eva: Snow

Vianočná hra Adam a Eva.

0 komentarov
Tetris
Tetris

Tetris, známy dobrý tetris!

0 komentarov
Winter smash
Winter smash

Zábavná hra Santa Claus, vhodná asi pre väčšie deti, pretože okrem odvahy je ti…

0 komentarov
Pacman
Pacman

Pacman je klasická hra na rýchlosť, ktorú ocenia najmä veľké deti. :-D Zahrajte si…

0 komentarov
Fluffy rescue
Fluffy rescue

Záchrana farebných brmbolčekov. Každý dajte do svojho hniezda. :-D

0 komentarov
Find the cow
Find the cow

Zábavná hra s kravičkami. Vyriešte rôzne úlohy, v každej sa ukrýva krava!

0 komentarov
Basket bird
Basket bird

Zábavná hra basketbal. Basketbalovou loptou je guľatučký vták. A je to trochu…

2 komentáre