Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

CRASH adventure
CRASH adventure

Haha hra s jednoduchým panáčikom.

0 komentarov
Bottle Flip Panda
Bottle Flip Panda

Hra s prázdnou PET fľašou. Precvičte si šikovnosť s myškou. :-D

1 komentár
Croco milionaire
Croco milionaire

Veľmi zábavná online hra s krokodílom.

0 komentarov
Doodle jump
Doodle jump

Ďalšia nekonečná skákačka,teraz začína v štvorčekovom zošite. :-D

2 komentáre
Tap my water
Tap my water

Ďalšia super hra potrubia. Vyriešte úlohu, každé kolo je iné.

0 komentarov
Jump with Justin
Jump with Justin

Silno vyskoč a dostaň sa čo najvyššie. Syseľ Justin sa už teší.

0 komentarov
Sokoban
Sokoban

Najlepšia hra pre logické deti. SOKOBAN je skladník, čo presúva ťežké debny...

0 komentarov
Jumper frog
Jumper frog

Výborná skákačka FROG.

0 komentarov