Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

2020 Game
2020 Game

Rekapitulácia dôležitých udalostí roka 2020 ako online hra. :-D

0 komentarov
Baby Chicco adventures
Baby Chicco adventures

Málá skákacia hra s tučniakom na spôsob Super Mario.

0 komentarov
Bubble Spinner
Bubble Spinner

Spinner s guličkami a nová výzva pre teba. :-D

0 komentarov
Good Doggo
Good Doggo

Veľmi milá hra so psíkom, ktorý chytá granulky.

0 komentarov
CPL turnaj
CPL turnaj

Zahrajte si dnes na Rexíku športovú hru. Baseball.

0 komentarov
Greedy Rabbit
Greedy Rabbit

Zahrajte si hru so zajačikom.

0 komentarov
Pour the fish
Pour the fish

Milá a trochu logická hra. Dajte chudákovi rybke vodu!

0 komentarov