Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ahojte, deti! Na tejto stránke ste správne. Rexík pre vás vyberá super hry pre najmenšie deti, ktoré môžete hrať zadarmo. Máme tu online hry pre chlapcov aj dievčatá. Stačí si len vybrať, ktorú z nich...

Ahojte, deti! Na tejto stránke ste správne. Rexík pre vás vyberá super hry pre najmenšie deti, ktoré môžete hrať zadarmo. Máme tu online hry pre chlapcov aj dievčatá. Stačí si len vybrať, ktorú z nich si zahráte ako prvú. Tak sa pustite do toho.

Hry pre najmenšie deti sa vám isto zapáčia. Nájdete v nich krásne farebné obrázky a precvičíte si aj postreh a rýchle reakcie. Dievčatá si napríklad môžu vyskúšať obliecť princezničku. Vyberte pre ňu také šaty, v ktorých bude podľa vás najkrajšia. Nezabudnite na doplnky. Možno v šatníku nájdete aj korunku. Rexík nezabúda ani na hry pre chlapcov. Tým sa budú páčiť autíčka. Jazdite opatrne, aby ste nevyšli z trasy. Ale nestrácajte zbytočne čas pri prekážkach, aby ste dorazili do cieľa ako prví. Detské hry pre najmenších môžete poslať cez rýchly odkaz pod hrou aj kamarátovi či kamarátke. Môžete si spraviť súťaž o to, kto z vás nahrá viac bodov.

Ak máte voľný čas a chcete sa trošku zabaviť, zahrajte si hry pre najmenšie deti. Rexík vyberá pre najmenších zábavné a milé hry, ktoré môžu hrať každý deň.

Bunny pop
Bunny pop

Veľkonočná hra už pre malé deti, ale zabavia sa všetci.

63 komentárov
Santa on skates
Santa on skates

Hra so zimnou tematikou - Santa na korčuliach.

2 komentáre
Sami Pet Care
Sami Pet Care

Milá hra starostlivosť o zvieratká v hoteli pre psy.

4 komentáre
Froggee
Froggee

Zábavné skákanie a odstredivá sila. Nauč žabku správne skákať!

0 komentarov
Dog Doggy
Dog Doggy

Veľmi milá hra so psíkom, ktorý chytá granulky.

2 komentáre
Pebbles Sweet Dream
Pebbles Sweet Dream

Pebbbles, dcérka Freda Flinstona lieta a chytá ovocie. Pomôžete jej?

0 komentarov
Power of Love
Power of Love

Celkom príjemná stredoveká hra rytier a dobýjanie hradu, ktorá poteší aj…

2 komentáre