Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ahojte, deti! Na tejto stránke ste správne. Rexík pre vás vyberá super hry pre najmenšie deti, ktoré môžete hrať zadarmo. Máme tu online hry pre chlapcov aj dievčatá. Stačí si len vybrať, ktorú z nich...

Ahojte, deti! Na tejto stránke ste správne. Rexík pre vás vyberá super hry pre najmenšie deti, ktoré môžete hrať zadarmo. Máme tu online hry pre chlapcov aj dievčatá. Stačí si len vybrať, ktorú z nich si zahráte ako prvú. Tak sa pustite do toho.

Hry pre najmenšie deti sa vám isto zapáčia. Nájdete v nich krásne farebné obrázky a precvičíte si aj postreh a rýchle reakcie. Dievčatá si napríklad môžu vyskúšať obliecť princezničku. Vyberte pre ňu také šaty, v ktorých bude podľa vás najkrajšia. Nezabudnite na doplnky. Možno v šatníku nájdete aj korunku. Rexík nezabúda ani na hry pre chlapcov. Tým sa budú páčiť autíčka. Jazdite opatrne, aby ste nevyšli z trasy. Ale nestrácajte zbytočne čas pri prekážkach, aby ste dorazili do cieľa ako prví. Detské hry pre najmenších môžete poslať cez rýchly odkaz pod hrou aj kamarátovi či kamarátke. Môžete si spraviť súťaž o to, kto z vás nahrá viac bodov.

Ak máte voľný čas a chcete sa trošku zabaviť, zahrajte si hry pre najmenšie deti. Rexík vyberá pre najmenších zábavné a milé hry, ktoré môžu hrať každý deň.

Dinosaur Dentist
Dinosaur Dentist

Zahrajte sa na zubára dinosaurov.

2 komentáre
Kids cute pairs
Kids cute pairs

Zahrajte si milé zvieratkové pexeso. Hra pre najmenšie deti.

0 komentarov
Castle Light
Castle Light

Hra na rytiera, ktorý zapaľuje svetlá v hrade.

0 komentarov
Dora Loves Flowers
Dora Loves Flowers

Milá hra s Dorou o tom, ako dáva kvety do vázy. Krátka hra pre najmenšie deti.

0 komentarov
Matematická žabka
Matematická žabka

Milá matematická hra pre mladších žiakov. Zahrajte si žabku. :-D

0 komentarov
Clean horse farm
Clean horse farm

Pekná hra na čistenie stajne. Koníky sa tešia, že budú mať poriadok. :-D

0 komentarov
The fish (Rybka)
The fish (Rybka)

Klasická "rybacia" hra v krásnom prevedení, zahrajte si.

0 komentarov