Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ahojte, deti! Na tejto stránke ste správne. Rexík pre vás vyberá super hry pre najmenšie deti, ktoré môžete hrať zadarmo. Máme tu online hry pre chlapcov aj dievčatá. Stačí si len vybrať, ktorú z nich...

Ahojte, deti! Na tejto stránke ste správne. Rexík pre vás vyberá super hry pre najmenšie deti, ktoré môžete hrať zadarmo. Máme tu online hry pre chlapcov aj dievčatá. Stačí si len vybrať, ktorú z nich si zahráte ako prvú. Tak sa pustite do toho.

Hry pre najmenšie deti sa vám isto zapáčia. Nájdete v nich krásne farebné obrázky a precvičíte si aj postreh a rýchle reakcie. Dievčatá si napríklad môžu vyskúšať obliecť princezničku. Vyberte pre ňu také šaty, v ktorých bude podľa vás najkrajšia. Nezabudnite na doplnky. Možno v šatníku nájdete aj korunku. Rexík nezabúda ani na hry pre chlapcov. Tým sa budú páčiť autíčka. Jazdite opatrne, aby ste nevyšli z trasy. Ale nestrácajte zbytočne čas pri prekážkach, aby ste dorazili do cieľa ako prví. Detské hry pre najmenších môžete poslať cez rýchly odkaz pod hrou aj kamarátovi či kamarátke. Môžete si spraviť súťaž o to, kto z vás nahrá viac bodov.

Ak máte voľný čas a chcete sa trošku zabaviť, zahrajte si hry pre najmenšie deti. Rexík vyberá pre najmenších zábavné a milé hry, ktoré môžu hrať každý deň.

Kids Zoo Farm
Kids Zoo Farm

Milá hra na ZOO a kvíz so zvukmi pre najmenšie deti. Nová hra na Rexíku.

0 komentarov
Good Doggo
Good Doggo

Veľmi milá hra so psíkom, ktorý chytá granulky.

1 komentár
Kids farm fun
Kids farm fun

Milá hra so zvieratkami pre najmenšie deti. Naučte sa mená zvierat po anglicky.

0 komentarov
Hello Kitty puzzle
Hello Kitty puzzle

Hra puzzle pre najmenšie deti. Hello Kitty.

0 komentarov
Feed Bobo
Feed Bobo

Zahrajte si dnes Feed Bobo.

0 komentarov
Kitty cats
Kitty cats

Hra pre najmenších, zahrajte sa s mačičkami.

1 komentár
Rescue
Rescue

Zachráňte veterinárku! Zaujímavá online hra pre deti.

0 komentarov
Magic hidden crystal
Magic hidden crystal

Zahrajte si dnes na Rexíku hľadanie diamantov na obrázkoch MY LITTLE PONY.

0 komentarov