Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ahojte, deti! Na tejto stránke ste správne. Rexík pre vás vyberá super hry pre najmenšie deti, ktoré môžete hrať zadarmo. Máme tu online hry pre chlapcov aj dievčatá. Stačí si len vybrať, ktorú z nich...

Ahojte, deti! Na tejto stránke ste správne. Rexík pre vás vyberá super hry pre najmenšie deti, ktoré môžete hrať zadarmo. Máme tu online hry pre chlapcov aj dievčatá. Stačí si len vybrať, ktorú z nich si zahráte ako prvú. Tak sa pustite do toho.

Hry pre najmenšie deti sa vám isto zapáčia. Nájdete v nich krásne farebné obrázky a precvičíte si aj postreh a rýchle reakcie. Dievčatá si napríklad môžu vyskúšať obliecť princezničku. Vyberte pre ňu také šaty, v ktorých bude podľa vás najkrajšia. Nezabudnite na doplnky. Možno v šatníku nájdete aj korunku. Rexík nezabúda ani na hry pre chlapcov. Tým sa budú páčiť autíčka. Jazdite opatrne, aby ste nevyšli z trasy. Ale nestrácajte zbytočne čas pri prekážkach, aby ste dorazili do cieľa ako prví. Detské hry pre najmenších môžete poslať cez rýchly odkaz pod hrou aj kamarátovi či kamarátke. Môžete si spraviť súťaž o to, kto z vás nahrá viac bodov.

Ak máte voľný čas a chcete sa trošku zabaviť, zahrajte si hry pre najmenšie deti. Rexík vyberá pre najmenších zábavné a milé hry, ktoré môžu hrať každý deň.

Baby Hazel Winter Fun
Baby Hazel Winter Fun

Milá hra pre malé deti, zahrajte sa v zime vonku s Baby Hazel.

0 komentarov
Kids puzzle
Kids puzzle

Detské puzzle. Zahrajte si. :-D

0 komentarov
Kids cute pairs
Kids cute pairs

Zahrajte si milé zvieratkové pexeso. Hra pre najmenšie deti.

0 komentarov
Kids Zoo Farm
Kids Zoo Farm

Milá hra na ZOO a kvíz so zvukmi pre najmenšie deti. Nová hra na Rexíku.

0 komentarov
Creative puzzle
Creative puzzle

Kreatívne puzzle pre malé deti.

2 komentáre
Run Jerry
Run Jerry

Hra pre malé deti a všetkých ostatných, myška Jerry šikovne beží. :-D

7 komentárov
Bunny pop
Bunny pop

Veľkonočná hra už pre malé deti, ale zabavia sa všetci.

64 komentárov