Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa...

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa vymyslieť spôsob, ako získať čo najviac bodov a pomocou logického myslenia splniť úlohu v každej Rexíkovej hre.

Napovieme vám, o čom online logické hry pre deti sú, nech máte vopred aspoň malú výhodu. Vašou úlohou bude napríklad nájsť správnu kombináciu tvarov tak, aby ste vytvorili obrázok. Alebo spájajte guľôčky rovnakej farby a premýšľajte pritom, ako ich zhodiť jedným ťahom čo najviac. Ak zvládnete zas v inej hre vytvoriť rovnaké trojice a odstránite všetky obrázky z hracej plochy, výhra je vaša!

Aj obľúbené adventúry môžu byť logické – cestu do cieľa vám blokujú rôzne prekážky a nástrahy, ktorým sa vyhnete jedine tak, že zvolíte správnu stratégiu. Buďte pozorní, aby ste po ceste získali všetky potrebné pomôcky alebo špeciálne postavičky, s ktorými dokážete vyhrať!

Smart numbers
Smart numbers

Zahraj si dnes na Rexíku hru Smart numbers.

2 komentáre
Hyperplex
Hyperplex

Zahrajte si dnes na Rexíku hru hyperplex.

0 komentarov
Hexalau
Hexalau

Hra so šesťuholníkmi. Dávaj k sebe rovnaké farby a vyhraj!

0 komentarov
Tetris 10x10
Tetris 10x10

Zahraj si dnes super tetris, kde dieliky nepadajú, ale ich ukladáš ako chceš. :-D

1 komentár
Complete
Complete

Poskladaj čiary. Hlavolam, ale pekný hlavolam. :-D

0 komentarov
Wheely 4
Wheely 4

Ďalší diel zábavnej klikacej logickej hry Červené autíčko.

4 komentáre
Wheely 1
Wheely 1

Červené autíčko v zábavnej klikacej logickej hre.

1 komentár
Easter Sokoban
Easter Sokoban

Online hra pre deti Sokoban, ale s témou Veľká noc.

2 komentáre