Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa...

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa vymyslieť spôsob, ako získať čo najviac bodov a pomocou logického myslenia splniť úlohu v každej Rexíkovej hre.

Napovieme vám, o čom online logické hry pre deti sú, nech máte vopred aspoň malú výhodu. Vašou úlohou bude napríklad nájsť správnu kombináciu tvarov tak, aby ste vytvorili obrázok. Alebo spájajte guľôčky rovnakej farby a premýšľajte pritom, ako ich zhodiť jedným ťahom čo najviac. Ak zvládnete zas v inej hre vytvoriť rovnaké trojice a odstránite všetky obrázky z hracej plochy, výhra je vaša!

Aj obľúbené adventúry môžu byť logické – cestu do cieľa vám blokujú rôzne prekážky a nástrahy, ktorým sa vyhnete jedine tak, že zvolíte správnu stratégiu. Buďte pozorní, aby ste po ceste získali všetky potrebné pomôcky alebo špeciálne postavičky, s ktorými dokážete vyhrať!

Checkers (DÁMA)
Checkers (DÁMA)

Zahrajte si túto rýchlu Dámu, má super pravidlá a aj deti môžu poraziť počítač!

0 komentarov
Larva Dream
Larva Dream

Veľmi pekná logická hra s larvičkou.

0 komentarov
Robbie
Robbie

Zábavná hra s malým robotom.

1 komentár
Monkey GO Happy Dragon
Monkey GO Happy Dragon

Hlavolamová hra s opičkou. Nájdete všetky predmety a vyriešite všetky kolá?

8 komentárov
Master Chess
Master Chess

Super šach pre deti, ktoré už trošku vedia hrať a aj pre tých, ktorí so šachom…

1 komentár
Cat Around the World
Cat Around the World

Logická hra plná zábavy pre milovníkov mačiek. :-D

0 komentarov
Leprechauns
Leprechauns

Hľadanie rozdielov.

0 komentarov
Scalak
Scalak

Logická skladačka.

1 komentár