Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa...

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa vymyslieť spôsob, ako získať čo najviac bodov a pomocou logického myslenia splniť úlohu v každej Rexíkovej hre.

Napovieme vám, o čom online logické hry pre deti sú, nech máte vopred aspoň malú výhodu. Vašou úlohou bude napríklad nájsť správnu kombináciu tvarov tak, aby ste vytvorili obrázok. Alebo spájajte guľôčky rovnakej farby a premýšľajte pritom, ako ich zhodiť jedným ťahom čo najviac. Ak zvládnete zas v inej hre vytvoriť rovnaké trojice a odstránite všetky obrázky z hracej plochy, výhra je vaša!

Aj obľúbené adventúry môžu byť logické – cestu do cieľa vám blokujú rôzne prekážky a nástrahy, ktorým sa vyhnete jedine tak, že zvolíte správnu stratégiu. Buďte pozorní, aby ste po ceste získali všetky potrebné pomôcky alebo špeciálne postavičky, s ktorými dokážete vyhrať!

Treasure Island
Treasure Island

Dobrá hra mahjong: na pirátskom ostrove.

0 komentarov
Bunny Quest
Bunny Quest

Milá hra so zajačikom, ktorý hopká po cestičke. HLAVOLAM.

0 komentarov
Get 10
Get 10

Online logická hra, ale hlavne zábavná hra s číslami.

0 komentarov
Pokos to!
Pokos to!

Pekná hra na kosenie lúky. Ako hlavolam.

1 komentár
Snow Line
Snow Line

Urobte snehovú čiaru pre Santu,super logická vianočná hra.

1 komentár
Kingy Lines
Kingy Lines

Príjemne strašidelná logická hra na spôsob LINES.

3 komentáre
Sokoban
Sokoban

Najlepšia hra pre logické deti. SOKOBAN je skladník, čo presúva ťežké debny...

0 komentarov
Maze Lover
Maze Lover

Super bludiská! Hľadanie cesty a pusinkovanie. :-D

3 komentáre