Hry pre deti

zoradiť podľa:

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa...

Ak sa nebojíte náročných úloh a máte radi výzvy, Rexík vám ponúka zaujímavé logické hry zdarma. Taká je aj hra so zápalkami, kde môžete pohnúť len jednou, aby ste dosiahli správny výsledok. Pokúste sa vymyslieť spôsob, ako získať čo najviac bodov a pomocou logického myslenia splniť úlohu v každej Rexíkovej hre.

Napovieme vám, o čom online logické hry pre deti sú, nech máte vopred aspoň malú výhodu. Vašou úlohou bude napríklad nájsť správnu kombináciu tvarov tak, aby ste vytvorili obrázok. Alebo spájajte guľôčky rovnakej farby a premýšľajte pritom, ako ich zhodiť jedným ťahom čo najviac. Ak zvládnete zas v inej hre vytvoriť rovnaké trojice a odstránite všetky obrázky z hracej plochy, výhra je vaša!

Aj obľúbené adventúry môžu byť logické – cestu do cieľa vám blokujú rôzne prekážky a nástrahy, ktorým sa vyhnete jedine tak, že zvolíte správnu stratégiu. Buďte pozorní, aby ste po ceste získali všetky potrebné pomôcky alebo špeciálne postavičky, s ktorými dokážete vyhrať!

Golf park
Golf park

Zahrajte si golf. Triafajte do jamky označenej červenou vlajočkou.

0 komentarov
Element
Element

Dostaňte sa s guľou do cieľa. Hlavolam.

2 komentáre
Jewel Magic Xmas
Jewel Magic Xmas

Spájanie aspoň trojíc pekných obrázkov v zábavnej vianočnej hre.

2 komentáre
Happy Glass
Happy Glass

Naplňte pohár vodou. :-D

4 komentáre
Treasure Island
Treasure Island

Dobrá hra mahjong: na pirátskom ostrove.

1 komentár
Bunny Quest
Bunny Quest

Milá hra so zajačikom, ktorý hopká po cestičke. HLAVOLAM.

2 komentáre
Get 10
Get 10

Online logická hra, ale hlavne zábavná hra s číslami.

0 komentarov
Pokos to!
Pokos to!

Pekná hra na kosenie lúky. Ako hlavolam.

1 komentár