hry
Pre správne fungovanie si musíš nainštalovať flash player.

Sweet evolution

Dosť ťažká online hra pre väčšie deti. Sladkosti padajú v balíčkoch, ktoré musíš rozbaliť. :-D Potom treba pospájať rovnaké sladkosti, aby vznikol nový, ešte lahodnejší kúsok. Spájaj rovnaké dvojice.

Ďalej sa pozrime na zarábanie peňazí: klikaním na sladkosti ti rýchlo pribúdajú peniaze na tvojom konte a je to naozaj príjemné cinkanie…

Keď sa ti podarí vyrobiť hranatý bonbón so srdiečkom, dostávaš sa do druhého kola a máš k dispozícii aj druhú výrobňu, kde pracuješ na luxusnejších cukrovinkách. Prejdi tam ŠÍPKOU, ktorá je na pravom okraji okna.

Nezabudnite klikať na sladkosti, aby vám peniažky rýchlo pribúdali, vyrábajte stále nové sladkosti a sem-tam sa vráťte aj na prvú „obrazovku“, aby ste rozbalili balíčky. :-D A to… cez červenú šípku došava, ktorá je na ľavej strane obrazovky.

Ešte sa pozrime na „OBCHOD“: po tom, ako zarobíš dosť peňazí, môžeš si niečo nakúpiť v obchode, ktorý je vpravo hore pod tlačidlom s obrázkom „prútený košík“. Toto je ale naozaj pokročilá funkcia tejto hry a Rexík nevie, či sa tam vôbec niekto z vás dostane… Áno, či nie??

Hru spustíš kliknutím na Play, potom NAPRAVO tlačidlo SELECT.

:-D Aj ťažké online hry nájdeš na Rexíkovi. Celý zoznam s hrami od Rexíka je pod tlačidlom „HRY“, ale to už určite viete…