Hry pre deti

zoradiť podľa:

Určite ste už skladali puzzle, obrázok rozdelený na stovky malých kúskov. Rexíkove puzzle hry sú podobné, myškou ukladáte dieliky na správne miesto podľa predlohy. Navyše ale môžete získať bonusové body...

Určite ste už skladali puzzle, obrázok rozdelený na stovky malých kúskov. Rexíkove puzzle hry sú podobné, myškou ukladáte dieliky na správne miesto podľa predlohy. Navyše ale môžete získať bonusové body za dobrý čas.

Medzi online puzzle hry Rexík zaradil aj hry pre najmenších. Hľadajte veci alebo písmenká ukryté na obrázku a učte sa abecedu. Poukladajte na veľkonočné vajíčka tvary, aby zapadli na správne miesto a vymaľujte ich tak. Ak sa vám zapáčia, vyrobte si také aj doma. Skúmajte dva na prvý pohľad rovnaké obrázky milého zvieratka a nájdite rozdiel. To všetko precvičí vašu pozornosť a pritom sa dobre zabavíte.

Ak zvládnete postupne poskladať puzzle obrázky na ceste po zoo, precestujete ju celú a odmenou vám bude, že spoznáte rôzne zvieratká a dozviete sa, čo radi robia. Puzzle hry zaručene preveria vašu šikovnosť a postreh. Tak čo, idete do toho a pokúsite sa byť lepší ako vaši kamaráti?

Basic arkanoid
Basic arkanoid

Zahráte si starý dobrý arkanoid?

3 komentáre
Runic blocks
Runic blocks

Puzzle ako tetris s peknou hudbou, kde zapojíš logiku. :-D

0 komentarov
Maya ball
Maya ball

Super odrážačka.

3 komentáre
Heru
Heru

Zábavné odstreľovanie guličiek, aby nezmizli v jamke. :-D

1 komentár
Frozen Snowflakes
Frozen Snowflakes

Príjemná zimná hra - hľadaj snehové vločky.

5 komentárov
Baloon Path
Baloon Path

Zábavná hra s balónikmi. Puk-puk!

3 komentáre
Beetles
Beetles

Zábavná spájačka so šesťuholníkmi.

1 komentár
Animal puzzle
Animal puzzle

Zvieratkový obrázkový hlavolam, ktorý nenudí. :-D

5 komentárov