Hry pre deti

zoradiť podľa:

Určite ste už skladali puzzle, obrázok rozdelený na stovky malých kúskov. Rexíkove puzzle hry sú podobné, myškou ukladáte dieliky na správne miesto podľa predlohy. Navyše ale môžete získať bonusové body...

Určite ste už skladali puzzle, obrázok rozdelený na stovky malých kúskov. Rexíkove puzzle hry sú podobné, myškou ukladáte dieliky na správne miesto podľa predlohy. Navyše ale môžete získať bonusové body za dobrý čas.

Medzi online puzzle hry Rexík zaradil aj hry pre najmenších. Hľadajte veci alebo písmenká ukryté na obrázku a učte sa abecedu. Poukladajte na veľkonočné vajíčka tvary, aby zapadli na správne miesto a vymaľujte ich tak. Ak sa vám zapáčia, vyrobte si také aj doma. Skúmajte dva na prvý pohľad rovnaké obrázky milého zvieratka a nájdite rozdiel. To všetko precvičí vašu pozornosť a pritom sa dobre zabavíte.

Ak zvládnete postupne poskladať puzzle obrázky na ceste po zoo, precestujete ju celú a odmenou vám bude, že spoznáte rôzne zvieratká a dozviete sa, čo radi robia. Puzzle hry zaručene preveria vašu šikovnosť a postreh. Tak čo, idete do toho a pokúsite sa byť lepší ako vaši kamaráti?

Tetris 1010 puzzle
Tetris 1010 puzzle

Tetrisová hra na skladanie riadkov alebo stĺpcov.

0 komentarov
Matching time
Matching time

Zahrajte si tetris s tváričkami. :-D

0 komentarov
Monster match 3
Monster match 3

Príšerková hra na rýchlosť.

0 komentarov
Jelly Jam
Jelly Jam

Pekná hra na spájanie rovnakých cukríkov.

1 komentár
Doggy puzzle
Doggy puzzle

Zahrajte si dnes 1-minútové psíčkové puzzle a stále sa zlepšujte! :-D

2 komentáre
Hexa Time
Hexa Time

Puzzle hra na kombinovanie dielikov a spájanie strán šesťuholníka.

1 komentár