Hry pre deti

zoradiť podľa:

Určite ste už skladali puzzle, obrázok rozdelený na stovky malých kúskov. Rexíkove puzzle hry sú podobné, myškou ukladáte dieliky na správne miesto podľa predlohy. Navyše ale môžete získať bonusové body...

Určite ste už skladali puzzle, obrázok rozdelený na stovky malých kúskov. Rexíkove puzzle hry sú podobné, myškou ukladáte dieliky na správne miesto podľa predlohy. Navyše ale môžete získať bonusové body za dobrý čas.

Medzi online puzzle hry Rexík zaradil aj hry pre najmenších. Hľadajte veci alebo písmenká ukryté na obrázku a učte sa abecedu. Poukladajte na veľkonočné vajíčka tvary, aby zapadli na správne miesto a vymaľujte ich tak. Ak sa vám zapáčia, vyrobte si také aj doma. Skúmajte dva na prvý pohľad rovnaké obrázky milého zvieratka a nájdite rozdiel. To všetko precvičí vašu pozornosť a pritom sa dobre zabavíte.

Ak zvládnete postupne poskladať puzzle obrázky na ceste po zoo, precestujete ju celú a odmenou vám bude, že spoznáte rôzne zvieratká a dozviete sa, čo radi robia. Puzzle hry zaručene preveria vašu šikovnosť a postreh. Tak čo, idete do toho a pokúsite sa byť lepší ako vaši kamaráti?

Doc Mcstuffins Jigsaw Puzzle
Doc Mcstuffins Jigsaw Puzzle

Krásne online puzzle s Doktorkou Plyšákovou.

5 komentárov
Ninja Turtles Jigsaw
Ninja Turtles Jigsaw

Perfektné online puzzle pre chlapcov a korytnačky Ninja.

4 komentáre
Na vlásku
Na vlásku

Pre všetkých, ktorí majú radi rozprávku Na vlásku!

588 komentárov
Merry Eat Mess
Merry Eat Mess

Pojedajte pochúťky:)

50 komentárov
Coconuts Safari
Coconuts Safari

Safariiiiiiiiiii!!!!:)

213 komentárov
Fairy Tales Hidden Numbers
Fairy Tales Hidden Numbers

Dlho sme tu nemali hľadanie čísel..

250 komentárov