Hry pre deti

zoradiť podľa:

Určite ste už skladali puzzle, obrázok rozdelený na stovky malých kúskov. Rexíkove puzzle hry sú podobné, myškou ukladáte dieliky na správne miesto podľa predlohy. Navyše ale môžete získať bonusové body...

Určite ste už skladali puzzle, obrázok rozdelený na stovky malých kúskov. Rexíkove puzzle hry sú podobné, myškou ukladáte dieliky na správne miesto podľa predlohy. Navyše ale môžete získať bonusové body za dobrý čas.

Medzi online puzzle hry Rexík zaradil aj hry pre najmenších. Hľadajte veci alebo písmenká ukryté na obrázku a učte sa abecedu. Poukladajte na veľkonočné vajíčka tvary, aby zapadli na správne miesto a vymaľujte ich tak. Ak sa vám zapáčia, vyrobte si také aj doma. Skúmajte dva na prvý pohľad rovnaké obrázky milého zvieratka a nájdite rozdiel. To všetko precvičí vašu pozornosť a pritom sa dobre zabavíte.

Ak zvládnete postupne poskladať puzzle obrázky na ceste po zoo, precestujete ju celú a odmenou vám bude, že spoznáte rôzne zvieratká a dozviete sa, čo radi robia. Puzzle hry zaručene preveria vašu šikovnosť a postreh. Tak čo, idete do toho a pokúsite sa byť lepší ako vaši kamaráti?

The Simpsons Jigsaw Puzzle
The Simpsons Jigsaw Puzzle

Poskladajte si puzzle online - čaká na vás niekoľko veselých obrázkov a Simpsonovci.

11 komentárov
Photo Hunt Tangled
Photo Hunt Tangled

Zahrajte sa na fotografa.

177 komentárov
Mickey Love
Mickey Love

Mickey a Minnie v hlavnej úlohe:)

94 komentárov
Trip Wire
Trip Wire

Kreslite obrazce.

202 komentárov
Combo Match
Combo Match

Hľadajte rovnaké dvojice.

120 komentárov
Sort My Tiles - Bambi
Sort My Tiles - Bambi

Dlho sme nemali puzzle.. tu je jedno s Bambi.

193 komentárov