Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Perestroika (TOPPLER)
Perestroika (TOPPLER)

Perestroika je stará DOS hra a úplná klasika. Preskáčte po ostrovoch do pravého…

0 komentarov
Hyperplex
Hyperplex

Zahrajte si dnes na Rexíku hru hyperplex.

1 komentár
Russian truck simulator
Russian truck simulator

Zahrajte si dnes na Rexíku Russian truck simulator. :-D

0 komentarov
Kim possible
Kim possible

Bombastická online hra pro děti s Kim Possible.

27 komentárov
Zig zag line
Zig zag line

Nová hra na Rexíku je trochu logická, ale stále zábavná.

0 komentarov
Road Fury
Road Fury

Zahrajte si dnes autovú hru na Rexíku. Je to super strieľačka.

0 komentarov
Kids puzzle
Kids puzzle

Detské puzzle. Zahrajte si. :-D

0 komentarov
Galaxy
Galaxy

Zahraj si dnes na Rexíku hru Galaxy Warriors. Je to strašná vesmírna strieľačka.

4 komentáre