Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Eliza
Eliza

Dievčenská hra na kadernícky salón.

0 komentarov
Goodgame Empire
Goodgame Empire

Postav v hre Empire silný hrad a postaraj sa o celé kráľovstvo, ktoré sa na teba…

0 komentarov
DIGGER
DIGGER

Digger je jednoduchá retro hra, ktorú by ste mali spoznať.

0 komentarov
Element blocks
Element blocks

Super online hra na skladanie kociek.

0 komentarov
Bus and subway Runner
Bus and subway Runner

Behačka. Online hra na utekanie pred policajtom.

0 komentarov
Panda simulator 3D
Panda simulator 3D

Panda simulátor, oddychová hra.

3 komentáre
Jump me
Jump me

Logická veselá hra na skákanie šachovým koňom.

0 komentarov
Grandpas attack
Grandpas attack

Zahrajte si dnešnú hru. Je to o neslušných dôchodcoch.

1 komentár