Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Adventure story
Adventure story

Záchranná výprava unesenej dievčiny v online hre pre deti.

2 komentáre
Sushi roll
Sushi roll

Hra o sushi rolke, ktorá uteká svetom.

0 komentarov
Winney Pooh and Honey
Winney Pooh and Honey

Zbierajte s mackom med.

0 komentarov
Bushido panda
Bushido panda

Skákačka s pandou. Zábava pre chlapcov aj pre dievčatá. Dosť divoká skákačka. :-D

0 komentarov
Crash Bandicoot
Crash Bandicoot

Skákačka s Crashom.

5 komentárov
Robbie
Robbie

Zábavná hra s malým robotom.

0 komentarov
Cow Cow Run
Cow Cow Run

Pozbieraj všetky mince a utekaj pred U.F.O.

0 komentarov
Harry Potter Duel
Harry Potter Duel

Perfektná hra na rýchlosť HP a súboj prútikov, ktorý si môžete zahrať aj dvaja.

0 komentarov