Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Monster GO
Monster GO

Veľmi zábavná logická spájačka.

1 komentár
Monster Smack
Monster Smack

Zachráňte sa pred Monstermi, ktorí sú plyšoví!

3 komentáre
Transforming Blocks
Transforming Blocks

Zahrajte si zábavno-logickú hru s kockami.

0 komentarov
M Little Pony Adventures
M Little Pony Adventures

Obliekačka s poníkmi My Little Pony

3 komentáre
Treasure Island
Treasure Island

Dobrá hra mahjong: na pirátskom ostrove.

0 komentarov
Pipe mania
Pipe mania

Hra na opravovanie potrubia.

1 komentár
Doggy care
Doggy care

Hra na kŕmenie. Roztomilé psíčky čakajú na tvoje dobroty.

0 komentarov
Baloon Path
Baloon Path

Zábavná hra s balónikmi. Puk-puk!

0 komentarov