Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Happiness
Happiness

Nová hra pre veľké deti. Hĺadajte, kam sa stratilo šťastie.

1 komentár
Racoon simulator - Mýval
Racoon simulator - Mýval

Ďalšia hra simulátor na Rexíku. :-D Zahrajte sa na medvedíka mývala, a v meste.

0 komentarov
Eliza
Eliza

Dievčenská hra na kadernícky salón.

0 komentarov
Castle defence
Castle defence

Obrana hradu. Ty budeš zostreľovať útočníkov, super napínavá hra.

0 komentarov
Frogee
Frogee

Zábavná hra so žabkou. Malá žaba skáče po planétach.

0 komentarov
Senya and Oscar
Senya and Oscar

Dobrodružná hra o 2 kamarátoch.

0 komentarov
Pack Master
Pack Master

Milá oddychová hra na balenie kufra. Dáte všetky veci do kufra, vojdú sa?

0 komentarov
Santa Run
Santa Run

Zahrajte si zábavnú hru so Santom, ktorý skáče po strechách.

0 komentarov