Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Smiley puzzle
Smiley puzzle

Zahrajte si puzzle hru, kde ide o stĺpce či riadky s najmenej 3 rovnakými smajlíkmi.…

0 komentarov
Pick and dick
Pick and dick

Zahrajte si Pick and dick.

3 komentáre
Mr. Bean pacman
Mr. Bean pacman

Už ste hrali Pacmana? Tento Mr. Bean sa vám bude páčiť.

2 komentáre
Pour the fish
Pour the fish

Milá a trochu logická hra. Dajte chudákovi rybke vodu!

0 komentarov
Car driving Stunt
Car driving Stunt

Zahrajte si super auto.

1 komentár
Feed Bobo
Feed Bobo

Zahrajte si dnes Feed Bobo.

1 komentár
Halooween night
Halooween night

Zahrajte si Halloween night.

1 komentár
3 mice
3 mice

Zahrajte si dnes hru o 3 myšiach.

1 komentár