Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Rikša
Rikša

Online hra pre cyklistov, zahrajte sa na rikšu.

0 komentarov
ZOO Feeder
ZOO Feeder

Milá hra na kŕmenie zvierat v ZOO, vhodná pre najmenšie deti.

1 komentár
Been jump
Been jump

Zahrajte si logickú skákačku po ostrovoch.

0 komentarov
Spider Doll
Spider Doll

Super hra pre veľké deti skákačka, adrenalínová bábika Spider Doll behá po…

0 komentarov
Snow rider
Snow rider

Super hra na sánkovanie na nebezpečnom kopci.

2 komentáre
LOL Beans
LOL Beans

Zahrajte si hru pre veľké deti - behačku. Prekážkový hrad už čaká na prvé…

3 komentáre
Jungle runner
Jungle runner

Zahrajte si jednoduchú hru, prebehnite sa po džungli a zachráňte vtáčika.

0 komentarov
Traktor
Traktor

Dnešná hra je o traktore, ktorý musí prejsť svoju dráhu.

1 komentár