Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Celestial fall
Celestial fall

Zahraj si šialene rýchlu hru.

1 komentár
Box rotation
Box rotation

Zahraj si hru na otáčanie škatúľ. Dostaň sa do portálu.

1 komentár
Freddy Nightmare Run
Freddy Nightmare Run

Strašidelné online hry pre veľké deti! Desivá nočná mora a útek pred…

26 komentárov
CPL tournament
CPL tournament

Hra CPL turnaj pre chlapcov. Baseball.

1 komentár
Rider
Rider

Hra Rider. Zajazdite si na motorke.

3 komentáre
Rabbit
Rabbit

Zábavná hra na zajaca. :-D

7 komentárov
Vegetable ninjas
Vegetable ninjas

Zahrajte si bláznivú zeleninovú vyskakovačku. :-D

0 komentarov