Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Minigolf master
Minigolf master

Zahrajte si dnes Minigolf master. :-D

0 komentarov
Stan the man
Stan the man

Zahrajte si dnes na Rexíku Stan the man - je to strieľačka na zombíkov.

2 komentáre
Obliekačka Hipsteri
Obliekačka Hipsteri

Nová obliekacia hra. Ako sa obliekajú hipsteri a ako rockeri? Vyskúšajte to. :-D

1 komentár
ZZZ snake
ZZZ snake

Zahrajte si dnes na Rexíku hru ZZZ snake.

0 komentarov
NUWPY
NUWPY

Zahrajte si dnes hru Nuwpyho dobrodružstvo. Je to jednoduchá skákačka, ale je tam…

0 komentarov
Snakes and ladders
Snakes and ladders

Zahrajte si dnes na Rexíku hru Hady a rebríky.

2 komentáre
Paladog
Paladog

Zahrajte si dnes na Rexíku hru Paladog.

2 komentáre
Doktorka Plyšáková
Doktorka Plyšáková

Postarajte sa o mačiatko s doktorkou Plyšákovou!

0 komentarov