Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Ice Run
Ice Run

Super zábavná hra preteky na ľade.

0 komentarov
Checkers (DÁMA)
Checkers (DÁMA)

Zahrajte si túto rýchlu Dámu, má super pravidlá a aj deti môžu poraziť počítač!

0 komentarov
Larva Dream
Larva Dream

Veľmi pekná logická hra s larvičkou.

0 komentarov
Basket Monsterz
Basket Monsterz

Zahádžte si do koša ako Monster! Zábavný basketbal.

0 komentarov
Nick Basketball Stars 2
Nick Basketball Stars 2

Celkom zábavný basketbal so špeciálnymi efektmi. Online hra pre staršie deti.

0 komentarov
Hugh Shop
Hugh Shop

Zábavná chytačka pre veľké deti. Chytanie jabĺčok nie je najľahšie.

0 komentarov
Snail Bob 7
Snail Bob 7

Slimák Bob a nové dobrodružstvá tam, kde je rozprávka realitou.

1 komentár
 CG Mario Level Pack
CG Mario Level Pack

Super Mario je super skákačka.

0 komentarov