Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Mahjong everyday
Mahjong everyday

Kto má rád spoločenské hry, obľúbi si aj túto hru pre jedného hráča Mahjong…

0 komentarov
Egypt stone war
Egypt stone war

Dnes tu máme hru o Egypte. Katapult, štít a veľa šťastia!

0 komentarov
Jellyland
Jellyland

Na dnes vám Rexík pripravil hru Jellyland.

1 komentár
Hide Caesar!
Hide Caesar!

Hra o Cézarovi. Chráň Cézara, urob pre to všetko! Hra na logiku a aj na šťastie.

0 komentarov
Tasty tale
Tasty tale

Hra Tasty tale pre všetkých maškrtníkov. :-D

0 komentarov
Ocean pop
Ocean pop

Bude pre vás dnes hra Ocean pop to pravé orechové?

1 komentár
Cowboy zombie
Cowboy zombie

Dnes tu máme hrôzostrašnú hru Cowboy zombie.

0 komentarov
Snake attack
Snake attack

Pre všetkých milovníkov hadov máme na Rexíku hru Snake attack.

0 komentarov