Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Jumper frog
Jumper frog

Žabka. Zaskáčte si na druhú stranu cesty a potom na druhú stranu rieky.

0 komentarov
Chef Jump
Chef Jump

Ďalšia krátka vtipná hra na šikovnosť.

2 komentáre
Boobles shooter
Boobles shooter

Triafaj farebné gule na tie správne miesta...

4 komentáre
Bottle cup match
Bottle cup match

Klasická vymieňačka: vytváraj trojice a štvorice rovnakej farby.

0 komentarov
Fresh donuts
Fresh donuts

Zábavná spájačka. Farebné voňavé donuty.

1 komentár
Dodge ball
Dodge ball

Jednoduchá hra na rýchlosť. Vyhýbaj sa lietajúcim guliam!

0 komentarov
Dungeon run
Dungeon run

Behačka, vlastne jednoduchá skákačka. Zahrajte sa na černokňažníka.

1 komentár
Tetrix
Tetrix

Veľmi dobrý tetris, zahrajte si. :-D

2 komentáre