Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Marry Justin Bieber
Marry Justin Bieber

Zábavná hra Justin Bieber pre deti. Hra o bozku, ktorý je zakázaný.

0 komentarov
Kapitán Dave
Kapitán Dave

Kapitán Dave a jeho vesmírna cesta. Prechádzaj sa po vesmíre.

0 komentarov
Gift box
Gift box

Kto tam nepatrí? Dobrá zábavná hra na Rexíku.

3 komentáre
LINES
LINES

Logická, zábavná a najviac jednoduchá? Taká existuje? Zahrajte si hru Lines, ktorá…

0 komentarov
Fruit Mahjong
Fruit Mahjong

Zahrajte si dnes na rexíku mahjong ovocie.

0 komentarov
Happy New Year Pop
Happy New Year Pop

Klikačka na rovnaké obrázky a téma je: čínsky Nový rok.

0 komentarov
Mad Burger
Mad Burger

Lietajúci hamburger. :-D

1 komentár
Raider Jones
Raider Jones

Jednoduchá dobrodružná hra pre veľké deti.

0 komentarov