Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Tap my water
Tap my water

Zahrajte si zábavnú a logickú hru. Postavte kompletné potrubie. :-D

1 komentár
Going nuts (Veverička)
Going nuts (Veverička)

Niečo ako Pin Ball s veveričkou. :-D

0 komentarov
Cowboy
Cowboy

Cowboy strieľa do Marťanov. Ty keď nechceš - nemusíš.

0 komentarov
Transformers
Transformers

Zábavná logická hra. Odstráňte fialových a ochráňte modrých. :-D

0 komentarov
Muky duky
Muky duky

Hra na farebné trojice, ale v super rýchlom prevedení a vtipnom. :-D

0 komentarov
Neon glow
Neon glow

Neónová kyber strieľačka.

3 komentáre
Galaxy battle
Galaxy battle

Strieľačka vo vesmíre. Znič meteority alebo aj nepriateľské lode.

0 komentarov
Biely žralok
Biely žralok

Zahraj si simulátor bieleho žraloka. Uvidíš, či chytíš aspoň 1 rybu!

5 komentárov