Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Starý dobrý tetris
Starý dobrý tetris

Potrénujte si šikovnosť na tetrise. Poznáte? A hráte?

0 komentarov
Goblin Treasure Hunt
Goblin Treasure Hunt

Konečne zas hra pre veľké deti! Goblin zbiera poklady.

0 komentarov
Dog Doggy
Dog Doggy

Veľmi milá hra so psíkom, ktorý chytá granulky.

1 komentár
Robbie
Robbie

Zábavná hra s malým robotom.

1 komentár
GOLF SOLITAIRE
GOLF SOLITAIRE

Rýchla kartová hra pre deti je pre jedného hráča.

1 komentár
Blockz 2
Blockz 2

Zábavná hra s kockami, ktoré odstreľuješ v časovom limite.

0 komentarov
Panda simulator
Panda simulator

Zaži si deň v koži pandy. Simulátor znamená, že hra vyzerá skoro ako skutočnosť.

5 komentárov
Pebbles Sweet Dream
Pebbles Sweet Dream

Pebbbles, dcérka Freda Flinstona lieta a chytá ovocie. Pomôžete jej?

0 komentarov