Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Foxy land
Foxy land

Zaujímavá skákačka líška vo 2D svete :-)

0 komentarov
Dog simulator
Dog simulator

Super hra Dog simulator.

16 komentárov
Santa on skates
Santa on skates

Hra so zimnou tematikou - Santa na korčuliach.

2 komentáre
Animal puzzle
Animal puzzle

Zvieratkový obrázkový hlavolam, ktorý nenudí. :-D

2 komentáre
Madagaskar
Madagaskar

Super odbíjačka - strieľaj mangá a odstraňuj rovnaké farby!

0 komentarov
7x7
7x7

Hra pre milovníkov logiky a rýchlosti.

0 komentarov
Get 10
Get 10

Online logická hra, ale hlavne zábavná hra s číslami.

0 komentarov
Jumping Ninjas (AJ PRE DVOCH)
Jumping Ninjas (AJ PRE DVOCH)

Oddychová ninja hra. Aj pre dvoch hráčov.

1 komentár