Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Viking Workout
Viking Workout

Zahrajte si srandovnú hru Viking, kde budete vrhať sekerami do terča.

0 komentarov
Lodičky
Lodičky

Známa hra, ktorú hrajú obvykle 2 hráči na štvorčekovanom papieri. Dnes tu máme…

0 komentarov
Halloween night
Halloween night

Zahrajte si Halloween night.

1 komentár
Cat runner
Cat runner

Zahrajte si dnes najlepšiu hru, je to behačka s mačkou Cat Runner.

0 komentarov
Nut rush
Nut rush

Zábavná hra na veveričku, je na trénovanie rýchlej reakcie a sústredenia.

0 komentarov
Bike pod vodou
Bike pod vodou

Super hra na bicyklovanie pod vodou.

0 komentarov
Halloween match 3
Halloween match 3

Super spájačka so strašidlami.

0 komentarov
Idle mining empire
Idle mining empire

Ťažte uhlie s kreslenými panáčikmi.

2 komentáre