Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Gladiators
Gladiators

Zabojuj šikovnosťou. Neuveriteľná spájačka!

0 komentarov
Sponge Bob v Mexiku
Sponge Bob v Mexiku

Zahrajte si Sponge Boba. :-D

0 komentarov
Fliptris
Fliptris

Nová tetrisová hra. Zabavme sa v priestore. :-D

0 komentarov
Magic hidden crystal
Magic hidden crystal

Zahrajte si dnes na Rexíku hľadanie diamantov na obrázkoch MY LITTLE PONY.

0 komentarov
Horse simulator
Horse simulator

Super hra konský simulátor. Zabehaj si ako kôň po ostrove a zabávaj sa plnením…

6 komentárov
Xonix 3D
Xonix 3D

Xonix? Xonix! Najlepšia online hra na zatváranie guličiek. :-D

1 komentár
Panda Bubble
Panda Bubble

Milá hra s pandičkou, bubliny ju vynesú čo najvyššie... Logická hra.

0 komentarov
Yummy hotdog
Yummy hotdog

Zahrajte si hru o hotdogoch.

0 komentarov