Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Date Dress Up
Date Dress Up

Oblečte dievča na rande.

299 komentárov
Bunny Holes
Bunny Holes

Nájdite zajačikovi cestu do cieľa.

308 komentárov
Funny Food Face
Funny Food Face

Poskladajte si z ovocia a zeleniny tváre.

214 komentárov
Barbie Dress up
Barbie Dress up

Oblečte a namaľujte Barbie podľa seba.

454 komentárov
Bugs Bunny and Cecil
Bugs Bunny and Cecil

Vyhrajte preteky s Bunnym.

163 komentárov
Flash Tiles
Flash Tiles

Spájajte kocky s rovnakým obrázkom.

32 komentárov
Maze
Maze

Nájdite cestu von z bludiska.

104 komentárov