Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Couple
Couple

Pekne oblečte dvojicu.

805 komentárov
Room Decorator
Room Decorator

Zariaďte si izbičku.

1152 komentárov
Frog Pond
Frog Pond

Kŕmte žabku tak, že jej budete zostreľovať mušky lietajúce okolo.

447 komentárov
Santa Quest
Santa Quest

Posúvaním riadkov spájajte tri a viac rovnakých vzorov.

219 komentárov
Super Doggy
Super Doggy

Zbierajte so super psíkom vrecúška s kosťami, vyhýbajte sa mačkám a rastlinám…

2187 komentárov
Mickey Mouse Apple Plantation
Mickey Mouse Apple Plantation

Pomôžte Mickeymu nazbierať čo najviac jabĺčok.

2666 komentárov