Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Traffic car racing
Traffic car racing

Zahrajte si, rýchla autíčková hra.

0 komentarov
Ducks
Ducks

Simulátor života kačky. Dosť zjednodušená hra, ale príjemná. :-D

0 komentarov
Fuzzies
Fuzzies

Veselá hra na odstreľovanie farebných bambuliek.

0 komentarov
Ms. PACMAN
Ms. PACMAN

Pac man je hra, ktorá zabaví všetky deti.

0 komentarov
LOL Beans
LOL Beans

Zahrajte si hru pre veľké deti - behačku. Prekážkový hrad už čaká na prvé…

0 komentarov
Snake attack
Snake attack

Pre všetkých milovníkov hadov máme na Rexíku hru Snake attack.

0 komentarov
Xonix 3D
Xonix 3D

Xonix? Xonix! Najlepšia online hra na zatváranie guličiek. :-D

0 komentarov
Astro digger
Astro digger

Zahrajte si hru na kozmonauta, ktorý ťaží drahé kovy.

1 komentár