Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Nightma Rex
Nightma Rex

Slušná hra o dinosaurovi na cudzej planéte.

1 komentár
Scooby Doo Rescue
Scooby Doo Rescue

Super Scooby-Doo hra Záchrana šteniat.

0 komentarov
Piggy in the puddle
Piggy in the puddle

Milá hra s prasaťom, ktoré sa chce kúpať.

3 komentáre
Sami Pet Care
Sami Pet Care

Milá hra starostlivosť o zvieratká v hoteli pre psy.

2 komentáre
Caveman Adventures
Caveman Adventures

Krátka hra na šikovnosť z praveku.

0 komentarov
Pokos to!
Pokos to!

Pekná hra na kosenie lúky. Ako hlavolam.

1 komentár
Snow Line
Snow Line

Urobte snehovú čiaru pre Santu,super logická vianočná hra.

1 komentár
Zvonilka Poklad
Zvonilka Poklad

Hľadaj poklad so Zvonilkou, máte aj kompas!

3 komentáre