Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Jelly Jam
Jelly Jam

Pekná hra na spájanie rovnakých cukríkov.

1 komentár
Pebble dash
Pebble dash

Zahrajte si dnes hádzanie kameňom. Keď hodíte placatý kamienok poriadne, dostane sa…

0 komentarov
Lodičky
Lodičky

Známa hra, ktorú hrajú obvykle 2 hráči na štvorčekovanom papieri. Dnes tu máme…

0 komentarov
Mr. Bean Hair saloon
Mr. Bean Hair saloon

Mr. Bean pracuje v kaderníctve. :-D Super veselá hra Mr. Bean.

2 komentáre
Pou Likes Candy
Pou Likes Candy

Milá hra na oddych a triafanie cukríkov do cieľa.

1 komentár
Dream hopper
Dream hopper

Zábavná hra skákačka po podzemí. Prechádzaj sa a bojuj s príšerkami.

0 komentarov
Pool 8
Pool 8

Zahraj si dnes na Rexíkovi biliard.

0 komentarov