Hry pre deti

zoradiť podľa:

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online...

Zažite spolu s Rexíkom vždy niečo nové! Rexík vám každý deň prináša zadarmo na jednom mieste super hry. Ak máte po domácich úlohách voľný čas a vonku je škaredo, zahrajte si niektorú z našich hier. Online hry sa jednoducho ovládajú, stačí vám myška alebo šípky na klávesnici.

Rexík má hry pre všetky deti. Pre zvedavých chlapcov aj pre dievčatá parádnice. Chcete si vyskúšať jazdenie po morskom dne alebo radšej popreháňate rýchle autíčka po uliciach veľkomesta? Akčné hry precvičia váš postreh a schopnosť vymyslieť stratégiu, s ktorou vyhráte. Dievčatám sa zase budú páčiť hry na varenie - na chvíľku sa stanú kuchárkou a cukrárkou. Alebo ako kozmetička či kaderníčka vytvorte Barbie krásny mejkap na večer a navrhnite pre ňu šaty, v ktorých bude ako princezná.

Online hry vás môžu aj veľa naučiť. Logické hry vám zábavnou formou precvičia mozog a potrénujú logické myslenie. Hry pre najmenších, ako napríklad tie zvieracie, vám zas ukážu ako sa postarať o zvieratko. A naučíte sa pritom veľa nových slovíčok z angličtiny. To budú mať rodičia radosť!

Basket
Basket

Zahrajte si dnes na Rexíku basketbal.

0 komentarov
Octagon
Octagon

Zahrajte si rýchlu hru s guličkou. Bežte po nekonečnej dráhe. :-D

0 komentarov
Harry Potter Duel
Harry Potter Duel

Perfektná hra na rýchlosť HP a súboj prútikov, ktorý si môžete zahrať aj dvaja.

4 komentáre
Slime farm
Slime farm

Vypestujte si svoj vlastný sliz. Celá slizová farma čaká na teba v tejto hre.

0 komentarov
Cat runner
Cat runner

Zahrajte si dnes najlepšiu hru, je to behačka s mačkou Cat Runner.

0 komentarov
Sonic
Sonic

Dobrá dobrodružná online hra so Sonikom a jeho kamarátmi.

2 komentáre
Cow Cow Run
Cow Cow Run

Pozbieraj všetky mince a utekaj pred U.F.O.

0 komentarov
Santa Run
Santa Run

Zahrajte si zábavnú hru so Santom, ktorý skáče po strechách.

0 komentarov