Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Going nuts (Veverička)
Going nuts (Veverička)

Niečo ako Pin Ball s veveričkou. :-D

0 komentarov
Muky duky
Muky duky

Hra na farebné trojice, ale v super rýchlom prevedení a vtipnom. :-D

0 komentarov
Jurský beh
Jurský beh

Zábavná hra s úsečkami. Vlastne je to hra Jurský park a utekanie pred dinosaurami!

0 komentarov
Arctic pong
Arctic pong

Zábavná rýchla hra s tuleňom. Zbierajte mince...

3 komentáre
Go go panda
Go go panda

Táto hra je o milej pande.

2 komentáre
Turtle rescue
Turtle rescue

Zachraňuj životné prostredie korytnačiek!

0 komentarov
Pingu veža
Pingu veža

Príjemná hra na postreh, tučniak si stavia vežu.

0 komentarov
Pirate golf
Pirate golf

Hra golf, teraz na pirátsky spôsob. Zahrajte si golf na stole ako pirát!

0 komentarov