Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Turtle rescue
Turtle rescue

Zachraňuj životné prostredie korytnačiek!

0 komentarov
Pingu veža
Pingu veža

Príjemná hra na postreh, tučniak si stavia vežu.

0 komentarov
Pirate golf
Pirate golf

Hra golf, teraz na pirátsky spôsob. Zahrajte si golf na stole ako pirát!

0 komentarov
Baby Hazel Musical Melody
Baby Hazel Musical Melody

Milá hra aj pre malé deti. Zahrajte si na hudobnom nástroji.

5 komentárov
Goal goal goal
Goal goal goal

Vyskúšajte streliť gól! Online hra futbal.

0 komentarov
Go fishing
Go fishing

Zábavná hra na chytanie rýb.

0 komentarov
Mouse down
Mouse down

Behanie s myškou.

0 komentarov
Goofy hot dog drop
Goofy hot dog drop

Veselá oddychová hra a Goofy hádže hot dogy.

3 komentáre