Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Mickey mouse horor
Mickey mouse horor

Celkom milá a strašidelná hra s Mickey Mousom v strašidelnom dome.

0 komentarov
Anti Chess
Anti Chess

Anti šach je hra, v ktorej musíš prehrať!

0 komentarov
Get Infected Corona
Get Infected Corona

Zahrajte si dnes na Rexíku zábavnú hru na Corona vírus. Teda na obranu...

0 komentarov
Cure zombies
Cure zombies

Super hra typu Pac-man. Urobte elixír a vyliečte zombíkov.

0 komentarov
Gift box
Gift box

Kto tam nepatrí? Dobrá zábavná hra na Rexíku.

3 komentáre
Happy New Year Pop
Happy New Year Pop

Klikačka na rovnaké obrázky a téma je: čínsky Nový rok.

0 komentarov
Mad Burger
Mad Burger

Lietajúci hamburger. :-D

1 komentár
Unicorn Kingdom
Unicorn Kingdom

Krásna hra jednorožec. Pomôž jednorožcovi, aby sa bezpečne prebehol po svojej…

0 komentarov