Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Run doggy run
Run doggy run

Prekvapivo super online hra a psík, ktorý uteká.

0 komentarov
Duck life 4
Duck life 4

Duck Life 4 je známa detská behačka s nakresleným kuriatkom. Alebo je to kačka?

0 komentarov
V hlave - HĽADAČKA
V hlave - HĽADAČKA

V obrázkoch z rozprávky V hlave nájdite skryté prvky. :-D

0 komentarov
Fancy Pants
Fancy Pants

Srandovná behačka s kresleným panáčikom vo farebných nohaviciach.

0 komentarov
Basket Monsterz
Basket Monsterz

Zahádžte si do koša ako Monster! Zábavný basketbal.

0 komentarov
Snail Bob 7
Snail Bob 7

Slimák Bob a nové dobrodružstvá tam, kde je rozprávka realitou.

1 komentár
Blockz 2
Blockz 2

Zábavná hra s kockami, ktoré odstreľuješ v časovom limite.

0 komentarov
Bubble Bugs game
Bubble Bugs game

Zábavná hra Bublifuk na chytanie chrobáčikov do bublín.

1 komentár