Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Squirrel Escape
Squirrel Escape

Hľadajte všetko, čo vám pomôže zachrániť uväznenú vevericu!

0 komentarov
Baby Hazel Musical Melody
Baby Hazel Musical Melody

Milá hra aj pre malé deti. Zahrajte si na hudobnom nástroji.

2 komentáre
Monster GO
Monster GO

Veľmi zábavná logická spájačka.

1 komentár
Madagaskar
Madagaskar

Super odbíjačka - strieľaj mangá a odstraňuj rovnaké farby!

0 komentarov
Caveman Adventures
Caveman Adventures

Krátka hra na šikovnosť z praveku.

0 komentarov
Zvonilka Poklad
Zvonilka Poklad

Hľadaj poklad so Zvonilkou, máte aj kompas!

3 komentáre
MUERTOS pexeso
MUERTOS pexeso

Halloweenske pexeso s mexickým motívom. :-D

1 komentár
Mario vs. Sonic
Mario vs. Sonic

Oddychová jazda, preteky na motorke Mario a Sonic.

4 komentáre