Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Sheepdog
Sheepdog

Super hra na naháňanie oviec. Urobíš to rovnako šikovne ako ovčiarsky pes?

0 komentarov
Total construction
Total construction

Postavte čo najvyššiu vežu z geometrických tvarov, a nenechajte sa odbiť delami.

0 komentarov
Brian
Brian

Zahrajte si dnes na Rexíku hru Brian.

0 komentarov
Snakeland
Snakeland

Zahrajte si dnes na Rexíku hru Snakeland.

0 komentarov
Ant Art
Ant Art

Hra podobná ako Doge Miner, ale tu ide o obrazy, ktoré namaľovali mravce. :-D

0 komentarov
Doge Miner
Doge Miner

Zahrajte si Doge Miner, je to celkom fajn simulácia kopania pokladu, aby ste sa dostali…

0 komentarov
Ocean pop
Ocean pop

Bude pre vás dnes hra Ocean pop to pravé orechové?

1 komentár
Monster hand
Monster hand

Zahrajte si dnes hru Monster hand. Zábavná logická hra.

1 komentár