Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Inside Out Bubbles
Inside Out Bubbles

Zahrajte si dnes veselú hru od Disney.

0 komentarov
Doge Miner
Doge Miner

Zahrajte si Doge Miner, je to celkom fajn simulácia kopania pokladu, aby ste sa dostali…

3 komentáre
Minnie Mouse Solitaire
Minnie Mouse Solitaire

Pekné online hry s postavičkami Walt Disney. Dnes karty a klasický solitaire.

0 komentarov
Star Island
Star Island

Zbierajte hviezdićky.

0 komentarov
Dyehard Paintball
Dyehard Paintball

Zábavné online hry a strieľanie na cieľ, tentoraz v paintballe.

0 komentarov
Tom a Jerry: Cheese
Tom a Jerry: Cheese

Tom a Jerry naháňačka so syrom.

2 komentáre
Stick Santa
Stick Santa

Super hra, pomôž Santovi bezpečne sa pohybovať po komínoch.

0 komentarov
Devils Leap 2
Devils Leap 2

Diabolská hra. :-D

0 komentarov