Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Ocean pop
Ocean pop

Bude pre vás dnes hra Ocean pop to pravé orechové?

1 komentár
Monster hand
Monster hand

Zahrajte si dnes hru Monster hand. Zábavná logická hra.

1 komentár
Picnic day (hľadačka)
Picnic day (hľadačka)

Zahrajte si dnes hľadačku na Rexíku.

0 komentarov
Samurai spinner
Samurai spinner

Zahrajte si dnes hru Samurai spinner, je to hra pre väčšie deti.

1 komentár
Ludo legend
Ludo legend

Ludo alebo po slovensky Človeče nehnevaj sa. Môžete si ho zahrať online.

1 komentár
Busy Cupid
Busy Cupid

Zahrajte sa na Kupida - anjelika lásky, ktorý strieľa zaľúbené šípy.

0 komentarov
Going nuts (Veverička)
Going nuts (Veverička)

Niečo ako Pin Ball s veveričkou. :-D

0 komentarov
Muky duky
Muky duky

Hra na farebné trojice, ale v super rýchlom prevedení a vtipnom. :-D

0 komentarov