Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Silly Balls
Silly Balls

Zábavná hra na odstreľovanie loptičiek.

0 komentarov
Adam a Eva: Snow
Adam a Eva: Snow

Vianočná hra Adam a Eva.

0 komentarov
Frogee
Frogee

Zábavná hra so žabkou. Malá žaba skáče po planétach.

0 komentarov
Pack Master
Pack Master

Milá oddychová hra na balenie kufra. Dáte všetky veci do kufra, vojdú sa?

0 komentarov
Zumba mania
Zumba mania

Hra s farebnými guľôčkami.

0 komentarov
Greedy Rabbit
Greedy Rabbit

Zahrajte si hru so zajačikom.

0 komentarov
Duck Life 3
Duck Life 3

Ďalšia hra Duck Life. Kto ste si ju obľúbili, vyskúšajte si ak túto náročnejšiu…

0 komentarov