Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Crossy cat
Crossy cat

Milá hra s mačičkou, ktorú kŕmiš rybami. Preskakovačka.

0 komentarov
Adam and Eve GO 2
Adam and Eve GO 2

Adam a Eva je zábavná hra s prehistorickým človekom, ktorý hľadá svoju ženu.

1 komentár
Go robots
Go robots

Super zábavná a logická hra s robotmi. Umožni im dostať sa do portálu! :-D

0 komentarov
Anti Chess
Anti Chess

Anti šach je hra, v ktorej musíš prehrať!

0 komentarov
Pack Master
Pack Master

Milá oddychová hra na balenie kufra. Dáte všetky veci do kufra, vojdú sa?

0 komentarov
Ant Art
Ant Art

Hra podobná ako Doge Miner, ale tu ide o obrazy, ktoré namaľovali mravce. :-D

1 komentár
Mini planet
Mini planet

Zábavná hra na preskakovanie príšer.

0 komentarov
Golf bounce
Golf bounce

Zahrajte si golf, čaká na vás ľadový medveď a tučniak.

1 komentár