Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Cut the Rope
Cut the Rope

Umožnite Om Nomovi dostať sa k jeho obľúbeným bonbónom. :-D

2 komentáre
Sushi roll
Sushi roll

Hra o sushi rolke, ktorá uteká svetom.

0 komentarov
Get Infected Corona
Get Infected Corona

Zahrajte si dnes na Rexíku zábavnú hru na Corona vírus. Teda na obranu...

0 komentarov
Emoji Mahjong
Emoji Mahjong

Zahraj si Emoji Mahjong, tvoj detský portál má tie najlepšie online hry.

0 komentarov
Alvin - Futbal
Alvin - Futbal

Alvin a chipmunkovia. Zajrajte si futbal.

1 komentár
Mr Bean Sound machine
Mr Bean Sound machine

Zahrajte sa so zvukmi z rozprávky Mr. Bean.

0 komentarov