Hry pre deti

zoradiť podľa:

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých...

Už ste si zahrali logické hry a potrénovali myslenie na puzzle hrách a teraz máte pre zmenu chuť zahrať si niečo veselé a akčné? Rexík má pre vás zábavné hry úplne zadarmo. Ocitnete sa v nich na zaujímavých miestach a vyskúšate si množstvo nezbedných aktivít.

Predstavte si, že je Halloween a vy neviete čo robiť. Zábavné hry vám prinesú inšpiráciu ako sa na party s kamarátmi zabaviť. Alebo môžete nenápadne vymýšľať huncútstva na nudnom večierku, ale dajte pozor, aby vás pri tom hostiteľ neprichytil. Rovnako si môžete užiť zábavu ako superhrdina s využitím jeho schopností, len buďte v strehu, aby vám zlodej neprekĺzol poza chrbát!

Zalietajte si s milými postavičkami a doleťte čo najďalej. Dokážete vydržať vo vzduchu a dostať sa až do cieľa? Na druhej strane sú tu aj príšerky, zombíci a draci, pred ktorými sa musíte brániť. Niekedy je to poriadna naháňačka. Zariaďovanie tiež patrí medzi zábavné hry. Detskú izbu, triedu či váš obchod snov si predsa môžete zariadiť podľa seba a to aj pekne bláznivo.

Rexík pre vás vyberá samé super online hry a každý deň pridáva nové. S takýmito prekvapeniami vás naše zábavné hry nikdy nezačnú nudiť.

Adam and Eve 7
Adam and Eve 7

Nová hra Adam a Eva v praveku. Vyriešte problémy so zaľúbeným brontosaurom!

0 komentarov
V hlave
V hlave

Vtipná hra pre všetkých, komu sa páčila rozprávka V hlave.

2 komentáre
Little magician
Little magician

Hra na čarovanie. Začarujte zvieratá, ale len niektoré! :-D

1 komentár
Sheepdog
Sheepdog

Super hra na naháňanie oviec. Urobíš to rovnako šikovne ako ovčiarsky pes?

0 komentarov
Angry Cat
Angry Cat

Strieľanie farebných guľôčok s nahnevanou mačičkou - super online hry pre deti.

9 komentárov
Muppets PUZZLE
Muppets PUZZLE

Máme tu puzzle Muppets. Poskladaj si fotku Kermita. Táto online hra poteší každého,…

0 komentarov
Beaned
Beaned

Zábavná hra, bojujte s mimozemšťanmi. Dve družstvá hádžu na seba guličky a malé…

0 komentarov
Adam a Eva: Snow
Adam a Eva: Snow

Vianočná hra Adam a Eva.

0 komentarov