komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Tamarka a Mirka a Davidko
Szilvova super trieda

darcek pre vas od nas

0 komentarov pozri komix
autor: Tamarka a Mirka
silvova super trieda :/

hadam sa ti nasa trieda paci

1 komentár pozri komix
autor: patriki magera
fico

kradez

0 komentarov pozri komix
autor: martin k.
dlzenie

rex klub

0 komentarov pozri komix
autor: Wild wolf
BUDE NOVA SERIA!!!

Bude nova seria o psikoch.

1 komentár pozri komix
autor: Wild wolf
Vyber si psika

Vyber si psika a napis do komentara ktoreho chces. Potom ta pod jeho meno oznaci...

3 komentáre pozri komix
autor: Wild wolf
Komix pre Smajlik125

KOMIX NA PRIANIE

1 komentár pozri komix
autor: Wild wolf
Komix pre Lenuska123456

KOMIX NA PRIANIE

2 komentáre pozri komix