komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: pinka12345
stretavka s rexikom

rex sa stretol s faninkov

5 komentárov pozri komix
autor: lucia Tvarozna
ekologia

nevyhadzujte odpad kam chcete!!!!

9 komentárov pozri komix
autor: vIKI lAPsANSKa
pARTY (mAKARENA)

TUcNIACI TANCUJU MAKARENU

7 komentárov pozri komix
autor: Nikola obuchova
Rozhovor zvieratiek v mori.

Par zvieratiek sa rozprava o ponorke ktora plava vedla ich...

4 komentáre pozri komix
autor: Tamara Bobulova
Planeta

Rozhovor zvieratiek

3 komentáre pozri komix
autor: adam0123
Prazdniny

prazdniny

0 komentarov pozri komix
autor: Wild wolf
KOMIX NA PRIANIE

Pre Katka 17

6 komentárov pozri komix