komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Gabika maliSOVA
ZBIERANIE ODPADU :d

jE TO TAK NARYCHLO DUFAM ZE SA BUE PACIT

3 komentáre pozri komix
Leto

Tak je tu novy komix!!:):) Tentokrat o LETE!!!:* :* :* TAK dufam ze sa vam paci!...

174 komentárov pozri komix
autor: ROXY-REXIK
VYLET NA ZMRZLINU

ROXY A LILI SA CHCELI OSVIEZIT TAK ISLI NA ZMRZLINU...

3 komentáre pozri komix
Letny komix

Ahojte vsetci!Nepytajte sa ma preco ,,Letny Komix,, proste letny komix viem ze e...

19 komentárov pozri komix
autor: SAMKO CG
REXIK 2-2

BURBKA

1 komentár pozri komix
autor: natalka ruckova
vyjizdka

jezdit

1 komentár pozri komix