komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Erik
bolondinky

precitaj si ho a uvidis

12 komentárov pozri komix
autor: Sofia Baffyová
Zabudnuté plavky

Niektorý si zabúdajú oblieckat plavky

32 komentárov pozri komix
autor: Sofia Baffyová
Obed

Smutné deti nedostanú jest.

12 komentárov pozri komix
autor: natália
Priatelstvo

mestske paničky a dedinsky buro

14 komentárov pozri komix
autor: Icko
Skvelý den

Skvelý den nie je vzdy tak skvelý

13 komentárov pozri komix
autor: ivana
haHaha

Skola

15 komentárov pozri komix
autor: lenulkaaaaa
naj chalani zo superstar

janko a mirko su naaaaaaaaaaaajlepsiiiiiii...

149 komentárov pozri komix