komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: rado
podvecerne prekvapenie

ked neskoro chodim ...

10 komentárov pozri komix
autor: dominika
o psikovi

dievca co stale mala same1.a dostala za to psika...

7 komentárov pozri komix
autor: R-E-N-A
JOZKO

JOZKO DOSTAL PATKU

9 komentárov pozri komix
autor: MARTINKA
Majka a Janko na hubach

hrozne.deti idu na huby a stretnu svojho spoluziaka Mira.povie im ze nasli mucho...

6 komentárov pozri komix
autor: martinka zakovicova
64 komentárov pozri komix
autor: Dominika Gajdosova
Rodina

fotka rodiny

15 komentárov pozri komix
autor: kuk
Prazdniny

Po prazdninach znova v skole

4 komentáre pozri komix
autor: gagi
sok

kamarati sa rozpravaju o svojich pribuznych...

6 komentárov pozri komix