komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Branislav Duraka
Jesen Plna emocii

ludia su v parku a stane sa nieco velmy zle!...

0 komentarov pozri komix
autor: SAMDZO
SCHoDZA RADI

RODINA SCHoDZA JE O VELKY BALIK PENAZI PRVA RODINA SA VOLA FRANCOCHOVA ADRUHA RO...

0 komentarov pozri komix
autor: SAMDZO
UTOK FRANKENSTAJNOV

FRANKENSTAJNOVIA UTOCIA NA RODINU WONZDERS STRASNE SA BOJA A HLAVNE NA SILAKA...

0 komentarov pozri komix
autor: saMDZO
SILNA RODINA VS TUCNA RODINA

TUCNA RODINA CHCE BIT SILNA AKO GORILA LENZE SATO NEDA KED VIDIA NIECO NA ZUB ZI...

0 komentarov pozri komix