komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Lucia frtusova
lyzovacka

kacka spadla

0 komentarov pozri komix
autor: ci koky
vesmir

nic

0 komentarov pozri komix
autor: HORj
Padak

nUDNy zIVOT pADAKA

0 komentarov pozri komix
autor: Tomas radosa
koncert

spievanie

0 komentarov pozri komix
autor: Martina frtusova
nedorobena zakazka

sef iide na lyzovacku a stretne s voju podriadenu...

0 komentarov pozri komix
autor: Michaela jezikova
staci malo na herca

hereckou chce byt no nic a on hned

0 komentarov pozri komix
autor: sunina sonicova
vgesmir

priletel zmeteny chlapec na mesiac

0 komentarov pozri komix
Vyradzovacka ELEKTRONIKY 4

V minulom diele vypadol NOTEBOOK ale bolo to natesno o 1.hlas kdo vypadne dalsi?...

22 komentárov pozri komix