komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: emka berithova
divadlo

divadlo

1 komentár pozri komix
autor: *aduško*hip hop
HaHaHa

........................................ ...........................................

1 komentár pozri komix
autor: *aduško*hip hop
....

Citaj

5 komentárov pozri komix
autor: Lenka Mateasova
PROSIM VAS!!!!

spravte macicku ktoru ohodnotim!!!!!!!...

3 komentáre pozri komix
autor: *aduško*hip hop
rexika mame radi

on je on a jeho nikto nezamený

2 komentáre pozri komix
autor: Natálka_Gorálka
PRE REXÍKA

PRE REXÍKA

10 komentárov pozri komix
autor: FARGIE
rexík koli tebe musim ist

pre rexika na pamiaku

4 komentáre pozri komix
autor: Natálka_Gorálka
POUCTE SA II.DIEL

POUCTE SA AKO TOTO DIEVCA.NA KONCI TYZDNA VYUZILA TO,ZE POPROSILO MAMU ABY JEJ K...

3 komentáre pozri komix