komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Petra Baková
Popletené rande

poplietlo sa rande

2 komentáre pozri komix
autor: Tomáš Benko
Premena

S Jupíkom sú všetci fajn,tak sa pridaj rýchlo k nám....

1 komentár pozri komix
autor: viki a natalka
jupík

jupík je ten najlepsi

2 komentáre pozri komix
autor: Tomáš Benko
Leto s Jupíkom.

Aj ked nie je vonku teplo,pijem Jupík.

1 komentár pozri komix
autor: viki a natalka
leto slnko voda a jupik

leto slnko voda a nas uzasny jupííík

4 komentáre pozri komix
autor: Miroslava
na autobusovej zastavke

rozhovor ludi na zastavke autobusu.

3 komentáre pozri komix
autor: lol
Jupik hymna

Babicka preskusala deti ci vedia hymnu mesta...

34 komentárov pozri komix
autor: Paulush
Najcastejsie príkazy rodicov...

takto to byva asi vsade a u kazdeho...

1 komentár pozri komix