komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: nnnn
kost

nn

9 komentárov pozri komix
autor: martinka
rozhovor z Bobom!

výtajte v nasej novej relácií!

49 komentárov pozri komix
autor: asdasa
Král Stefan

dve blondínky

14 komentárov pozri komix
autor: dominika
LoWe

LoWe

4 komentáre pozri komix
autor: asdasa
Anketa

Napiste do komentarov kde byvate!!

20 komentárov pozri komix
autor: asdasa
Anketa

pes,kôn,had alebo ine??Napis do komentarov!!...

13 komentárov pozri komix
autor: zuzanka
den matiek ale nie den otcov

len tak ne je to moc ale moc trapne ale aspon som to skusila po prvy krat....

12 komentárov pozri komix
autor: martinka
BOB

o mne

4 komentáre pozri komix