komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: nika
VTIP!

Malý vtip,Ale za to vel´mi pobaví!!!!

16 komentárov pozri komix
autor: Tretboska 0098
Na diskotéke

Tý chalani sú ale tupý!!

18 komentárov pozri komix
autor: Klaudia milovnícka rexíka
Rexík je naaaaaj

Kto ma rad rexíka?? Jááá!!!

63 komentárov pozri komix
autor: I_V_U_S_Q_A_19
Autoskola

Blondinky sa stretnu na zastavke a jedna sa stazuje tej druhej.......

12 komentárov pozri komix
autor: natalia
,,KRÁSA" SAMA O SEBE !

no nie je co dodat. tie blondinky su uz raz take...

76 komentárov pozri komix
autor: marek
hlavy ach boze iba samé hlavonky

kto to uhádne bude v mojom komikse!

32 komentárov pozri komix
autor: nika
Naj kamosi ziakov knihy!!

Kniha posluzi ako dázdnik!

8 komentárov pozri komix