komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: szandra
kriza

kriza zo psom

7 komentárov pozri komix
autor: Martina
Stretnutie

Je to o tom ako sa Katka s Martinkou dlhodlbo nevideli...

5 komentárov pozri komix
autor: Sofia Baffyová
Guláš

Krátka návšteva u susedy.

4 komentáre pozri komix
autor: zuzana
dada a ada

ada a dada su na dovolenke korfu

2 komentáre pozri komix
autor: dominika
vybuch

v skole sa nevidaril pokus

1 komentár pozri komix
autor: bia
lokomotiva

hahahahaaaaaaaaaaa!

13 komentárov pozri komix
autor: Laurika
rodinný výlet

Laurinkin prvý komix

6 komentárov pozri komix
autor: rena
dohazdovanie

brat dohadyuje sestre

3 komentáre pozri komix