komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Katka Ivanová
2 komentáre pozri komix
autor: Gabika
Zmenaren

No proste zmena.....

4 komentáre pozri komix
autor: Beata Ivanová
na vilete

vilet

1 komentár pozri komix
autor: Zuzanka 12rokov
:)Rap

ahojte skuste si to zarapovat aj s dlznami a mäkcenmi.Robila som to z nudy ale c...

16 komentárov pozri komix
autor: kristina
korzar

o ludoch

1 komentár pozri komix
autor: Adel
Láska č. dva zmenáren

toto je druhá časť mojej edície,ale iný dej.comments pls...

5 komentárov pozri komix
autor: Ola
2 mami

mama a decko

1 komentár pozri komix
autor: Gabko Kubina
prechadzka

ujo ma rad chlapca

13 komentárov pozri komix