komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: petra
Babka

Babka ide do obchodu.Pomoze je anjel?:-)

159 komentárov pozri komix
autor: julia
Navsteva na MDD

teta Turka navstivila neter Majku

17 komentárov pozri komix
autor: Nikii
Dovolenka

Mama sa rozhodne miesto kuchajdy , íst na dovolenku ....

28 komentárov pozri komix
autor: Nika
TETA

Opekacka na MDD s tetou

34 komentárov pozri komix
autor: monika
den deti rodiny bielych

je to zabavne rodiny bielej

31 komentárov pozri komix
autor: Niki
Tvoje prazdniny

Co budes robit cez prazdniny ? Môzu ti pomôct aj ludia v komixe ....

128 komentárov pozri komix
autor: Saska
den deti

oni idu na kuchajdu

27 komentárov pozri komix
autor: gigi
moj den deti

odpoved na otazku aky bol moj den deti

50 komentárov pozri komix