komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Lubica Halienkova
Zoznam tez internet

zoznamovali sa

55 komentárov pozri komix
autor: dusan
na ceste

venku

35 komentárov pozri komix
autor: Marek
pláz

sexi telá

76 komentárov pozri komix
autor: Dodko
V zime

ly~ovalyzovacka

49 komentárov pozri komix
autor: Adriana
...na prvy pohlad

na toto nezabudnes

141 komentárov pozri komix
autor: nika
den deti

avion

135 komentárov pozri komix
autor: veronika
moja rodina

jeto o matke a detoch ktory sa stretli na plazi...

129 komentárov pozri komix
autor: Katarína
DEN DETI

musi najprv zaspievat michael jackson,az potom a mozu zacat zabavne discipliny:)...

197 komentárov pozri komix