komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: Marek mikulas
vesmir

dhghfhddkhhdkhkuwgybfhgehg

3 komentáre pozri komix
autor: radka SWACZYNOVA
na plazi S MUZOM

je to zena ktora mA VSETKO A STRETNE MUZA KTORY MA KRASNE AUTO A TA ZENA TO AU...

0 komentarov pozri komix
Komiks na pranie pre kristian07

Henry Dager venovany pre kristian07. tak doufam ze se bude libit :)...

9 komentárov pozri komix
autor: A
i LOVE YOU

sTRETNUTIE

4 komentáre pozri komix
autor: kubo pali
mYsi

Rexik je doma s kackou a nasiel mysi a bal sa...

5 komentárov pozri komix
autor: janco skolak
tabor

chlapci si urobili laborku.

3 komentáre pozri komix
autor: kubo pali
morska panna je tu

AHojte Tak vam ukazem zenu ktora hovori rexikovi, ze je tam morska panna...

2 komentáre pozri komix