komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

Macka Bella cast 2.

Andrea si zmysli ze pojdu do obchodu na letisku ale zabudne klietku...

0 komentarov pozri komix
autor: adam0123
Prazdniny

prazdniny

0 komentarov pozri komix
autor: Marek0123
Pozor na zver v lese

NIKDY NECHODTE DO LESA SAMI

0 komentarov pozri komix
autor: viktoria medvecova
cvicenie

Trosku som pribral

2 komentáre pozri komix
autor: Imrich kura
vyborna skola

pocitanie prikladov

0 komentarov pozri komix
autor: Olliver Bublavy
dobra skola

dobra skola

0 komentarov pozri komix
autor: matus a miro
kamarastvo

su to dve kamarati ktori sa maju radi

1 komentár pozri komix