komix

zoradiť podľa:

nakresli komiks

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané...

Vedeli ste, že slovo komiks pochádza z angličtiny? Označuje dobrodružný alebo komický (vtipný) príbeh, kde sú v hlavnej úlohe kreslené postavičky. To, čo rozprávajú alebo čo si myslia, nájdete napísané v bublinách alebo na okraji obrázkov. A Rexíkove komiksy pre deti sú každý deň iné.

Navyše vám Rexík ponúka skvelú možnosť, ktorú inde nenájdete – vytvoriť si svoj vlastný komiks! Dokonca môžete vymyslieť detský komiksový seriál a každý deň z neho pridať jednu časť na naše stránky. To je paráda! A aby vašim priateľom neušla žiadna nová časť, pošlite im vždy na email správu, že ste vytvorili ďalší online komiks, na ktorý už netrpezlivo čakajú.

Zvládnu to aj tí najmenší. Pre vytvorenie komiksu stačí vybrať zo vzorov postavičku alebo zvieratko a myškou ho presunúť na prázdnu plochu. Potom vyberte pozadie a vhodné objekty, ktorým môžete zmeniť farbu na akú len chcete – nech sú komiksy poriadne veselé! Nezabudnite ešte do bubliny napísať text, stačí, keď na ňu kliknete a začnete písať. Do komiksov môžete dokonca pridávať aj vlastné obrázky a fotky a pripraviť tak milé a originálne prekvapenie pre svojich kamarátov alebo rodičov.

autor: mr.chicken
makanie

ide tam o to ze chlapec chce cvicit ale nemoze nemaju tam ziadme cinky...

5 komentárov pozri komix
autor: Matus Rafaelis
3 komentáre pozri komix
autor: Alexandra PApan
Rodinka

budu nove zvieratka

2 komentáre pozri komix
autor: papanek matus
novy clen rodiny

rod.Lavcikova si isla kupit stena

1 komentár pozri komix
autor: papanek
maxove narodeniny

max a jeho rodina isli do utulku aby Maxovi k narodeninam kupili steniatko....

0 komentarov pozri komix
autor: Katka al
Antigona 2

Antigona - koniec

0 komentarov pozri komix
autor: Katka Al
Antigona 1

Antigona - zaciatok

0 komentarov pozri komix