omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Pani učiteľka

O chvíľu sa niektorým z nás začína škola. Tešíte sa na svojich učiteľov?…

0 komentarov
Na pieskovej pláži

Na pieskovej pláži je teraz teplo, vyfarbite si obrázok.

0 komentarov
V cirkuse

Aké zvieratká môžete stretnúť v cirkuse? Vymaľujte si obrázok online.

0 komentarov
Šibalské smetiaky

Smetné nádoby v meste v online omaľovanke pre deti.

0 komentarov
Dve huby

Omaľovanka na vytlačenie s hubami v tráve.

0 komentarov
Blíži sa drak!

Rozprávková omaľovanka a drak, ako sa chystá na hrad.

0 komentarov
Bábo a loptičky

Detský kútik. Online omaľovanka pre deti.

1 komentár