omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Jednorožec

Jednorožec je symbolom fantázie a nádeje.

13 komentárov
Rexík v škole

Obrázok s maskotom našej www. Rexík sa dnes učí v škole.

18 komentárov
Kuchárka

Čo asi pre deti varí táto kuchárka?

11 komentárov
Párik papagájov

Krásny obrázok s papagájmi.

29 komentárov
Zaľúbené sovičky

Pekná farebná online omaľovánka pre deti so sovičkami, ktoré sa objímajú.

5 komentárov
Snehuliaci v noci

Dvaja snehuliaci sa hrajú v noci. Mrazivá omaľovanka pre deti.

4 komentáre
Kostýmy

Ako sa vám páčia tieto karnevalové kostýmy? Online omaľovánky na vytlačenie.

1 komentár