omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Opica a pavúk

Ďalšia rexíkovská omaľovanka. Vyfarbite si tento milý obrázok s opičkou.

0 komentarov
Dáždniček

Omaľovanka pre deti. Jeseň, dážď a dáždnik... čo vám napadne, aké farby…

0 komentarov
Farebné ceruzky

Nová omaľovanka na Rexíku je o vymaľovávaní. Vyberte si farbičku a dajte na ňu…

0 komentarov
Zbieranie jabĺčok

Omaľovanka na jeseň, vyfarbite si jabloň a červené jabĺčka. :-D

0 komentarov
Slimáčik

Slimák, ktorý poctivo študuje. Omaľovanka pre všetky šikovné deti.

0 komentarov
Glóbus a pravítko

Omaľovanka s tematikou školy. Glóbus, pravítko a ďalšie učebné pomôcky.

2 komentáre
Rozosmiaty gaštan

Omaľovanka s gaštanom. Prečo asi má gaštan dobrú náladu?

0 komentarov
Komár v noci

Omaľovánka s komárom. Skúste si vyfarbiť obrázok podľa predlohy, je to zábava.

0 komentarov