omalovanky

zoradiť podľa:

Aj vy si tak radi maľujete omaľovánky s koňmi? Tieto omaľovánky sú tu potom pre vás. Všetci vieme, že koníky sú jedinečné zvieratá. Nielenže sú krásne a silné, ale vedia človeku aj veľmi pomôcť. Veď kedysi,...

Aj vy si tak radi maľujete omaľovánky s koňmi? Tieto omaľovánky sú tu potom pre vás. Všetci vieme, že koníky sú jedinečné zvieratá. Nielenže sú krásne a silné, ale vedia človeku aj veľmi pomôcť. Veď kedysi, keď neexistovali autá, boli kone takmer jedinými dopravnými prostriedkami. Pomáhali tiež na farme a na poli. Aj vďaka ich rôznemu využívaniu si môžete každý deň vymaľovať kone v inej omaľovánke.

Najlepšie sa majú kone asi na lúke. Nájdu tu dostatok šťavnatej trávičky a veľa miesta, kde môžu pobehovať a pózovať napríklad aj pre online omaľovánky na Rexíkovi :). Môžete si ich vymaľovať online podľa predlohy, alebo si omaľovánky vytlačte a maľujte farbičkami, voskovkami, štetcom, čím len chcete. Ak máte okolo omaľovánky na papieri ešte dosť miesta, domaľujte ku koníkom aj ďalšie zvieratká či nejakú horu alebo riečku. Nech majú všetky kone napitie čerstvú vodu. Vyfarbite si na Rexíkovi všetky kone a skúste aj iné omaľovánky.

Zamilované koníky

Nádherná online omaľovanka so zamilovanými koníkmi.

102 komentárov
Statný koník

Online omaľovánka so statným koníkom, ktorý je na prechádzke.

69 komentárov
Koník

Máte radi koníky? Určite áno! Omaľovánka s koníkom.

45 komentárov
Koník

Omalovánka s koníkem.

18 komentárov
Koník

Omalovánka s koníkom.

116 komentárov
Húpací koník

Omalovánka s húpacím koníkom.

35 komentárov