omalovanky

zoradiť podľa:

Čo to tu tak prekrásne vonia? Že nič necítite? Vlastne je to tak správne. Všade navôkol sú totiž kvety len v omaľovánke, ktoré nie sú ozajstné, ale za to vyzerajú ako živé kvety. Sú rovnako krásne a pestrofarebné...

Čo to tu tak prekrásne vonia? Že nič necítite? Vlastne je to tak správne. Všade navôkol sú totiž kvety len v omaľovánke, ktoré nie sú ozajstné, ale za to vyzerajú ako živé kvety. Sú rovnako krásne a pestrofarebné ako tie skutočné, chýba im len vôňa. To ale vôbec nevadí, Rexík pre vás vymyslel riešenie. Všetky omaľovánky sú na vytlačenie, takže si kvety omaľovánky pekne vytlačte a na papieri vyfarbite. Na záver ich posprejujte trochou voňavky. Vaša omaľovánka sa tak zmení na jedinečný obrázok, ktorý môžete niekomu darovať ako originálny darček.

Omaľovánky na Rexíkovi zobrazujú tie najkrajšie kvety. Niekedy sú to ruže, inokedy sedmokrásky alebo tulipány. A čo je najlepšie, tieto kvety vám vydržia naveky. Tieto kvietky vám rozhodne nezvädnú. Ak by ste potrebovali, môžete si ich hocikedy opäť vymaľovať online. Použite rôzne farby, kombinujte, tak ako to robia profesionálni záhradkári, keď sa snažia vykrížiť novú farbu kvetu. Na Rexíkovi vás vaše obľúbené omaľovánky vždy počkajú. A čoskoro určite pribudnú nové.

Izbové kvety

Farebná online omaľovanka s kvietkami.

1 komentár
Tri tulipány

Tulipány v novej omaľovanke. Máte radi Rexíkove omaľovanky? A ktoré sú najkrajšie?

0 komentarov
Čerešňový strom

Pekná skoro letná omaľovanka s čerešňovým stromom.

2 komentáre
Mušia omaľovanka

Online omaľovanka s malou muchou a rozkvitnutými kvietkami.

1 komentár
Mäsožravka

Perfektná omaľovanka s mäzožravou rastlinou, uff.

4 komentáre
Zelené kolibríky

Krásna omaľovanka na online vymaľovanie alebo na vytlačenie a kolibríky, ako si…

6 komentárov
Slnečnica

Krásna online omaľovanka pre deti so slnečnicou.

3 komentáre
Farebné kvetináče

Online omaľovánky kvetov. Voňavé kvetinky v pekných kvetináčoch.

9 komentárov