omalovanky

zoradiť podľa:

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online....

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online. Vtedy máte tú výhodu, že ak sa vám nejaká farba na obrázku nepáči, môžete ju veľmi ľahko nahradiť inou. Výsledná podoba omaľovánky sa tak môže niekoľkokrát zmeniť. Alebo si ich vytlačte a vymaľujte na papieri farbičkami, fixkami, vodovými či temperovými farbami. To už je na vás. Hotový obrázok si môžete dať potom na nástenku alebo niekomu podarovať. Nie je to skvelé?

V kategórii ostatné omaľovánky nájdete naozaj všeličo. Objavia sa tu zvieratká, hviezdičky, obrázky z bežného života. Možno nejaké to chutné ovocie a zeleninka, ktoré sa na vás budú usmievať a určite vás potešia. Môžu sem pribudnúť omaľovánky s neočakávanou témou, ktorú inde nenájdete. Inšpirácii sa medze nekladú. Vymaľujte si teda každý deň nové omaľovánky celkom zadarmo na Rexíkovi.

Strašiak v kapuste

Online omaľovanka zo záhrady, ktorá vám urobí radosť. Začnite si ju vyfarbovať a…

0 komentarov
Vesmír a Rexík

Zaujímavá omaľovanka s maskotom detskej stránky. :-D

0 komentarov
Halloween

Jesenná omaľovanka od Rexíka. Strašná noc na cintoríne, je to len halloweensky vtip!

2 komentáre
Rozosmiaty gaštan

Omaľovanka s gaštanom. Prečo asi má gaštan dobrú náladu?

0 komentarov
Mačička

Jéééj, tá je ale krásna:) Pravá mačacia slečna. Online omaľovánky zvieratiek.

50 komentárov
Rexík v mori

Omaľovanka Rexík na dovolenke, plávanie v mori. Vymaľujte si ju hneď podľa predlohy…

4 komentáre
Zámok

Omaľovanka so zámkom. Vyfarbite si ju online.

0 komentarov