omalovanky

zoradiť podľa:

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online....

Rexík pre vás neustále vyhľadáva pekné nové online omaľovánky. Každá je niečím iná a originálna. Navyše máte vždy na výber, ako sa pri vymaľovávaní najlepšie zabaviť. Omaľovánky si môžete vyfarbovať online. Vtedy máte tú výhodu, že ak sa vám nejaká farba na obrázku nepáči, môžete ju veľmi ľahko nahradiť inou. Výsledná podoba omaľovánky sa tak môže niekoľkokrát zmeniť. Alebo si ich vytlačte a vymaľujte na papieri farbičkami, fixkami, vodovými či temperovými farbami. To už je na vás. Hotový obrázok si môžete dať potom na nástenku alebo niekomu podarovať. Nie je to skvelé?

V kategórii ostatné omaľovánky nájdete naozaj všeličo. Objavia sa tu zvieratká, hviezdičky, obrázky z bežného života. Možno nejaké to chutné ovocie a zeleninka, ktoré sa na vás budú usmievať a určite vás potešia. Môžu sem pribudnúť omaľovánky s neočakávanou témou, ktorú inde nenájdete. Inšpirácii sa medze nekladú. Vymaľujte si teda každý deň nové omaľovánky celkom zadarmo na Rexíkovi.

Adventný veniec

Vymaľujte si adventný veniec, určite sa vám podarí krásny.

2 komentáre
Žalude

Veselá omaľovanka na jeseň.

1 komentár
Halloweensky večer

Večer na Halloween sa tekvice vyškierajú...

1 komentár
Rexík s kamarátom a v daždi

Omaľovanka s Rexíkom v daždi, má ťo jesennú náladu.

0 komentarov
Dvaja hrošíci

Úplne jednoduchá a milá omaľovánka pre malé deti aj pre veľkých. :-D

0 komentarov
Lopty na pláži

Omaľovanka pre všetkých, ktorí majú radi leto. Aj lopty si na pláži užívajú.

1 komentár
Ostrov s pokladom

Ako si predstavujete tajný ostrov pokladov? Online omaľovánky plné dobrodružstva.

4 komentáre