omalovanky

zoradiť podľa:

Rexíkove jedinečné omaľovánky sú tu pre všetky deti. Niekedy sú to špeciálne omaľovánky pre chlapcov a niektoré omaľovánky sú zas najmä pre dievčatá. Tie sa isto potešia obrázkom princezničky, bábiky alebo...

Rexíkove jedinečné omaľovánky sú tu pre všetky deti. Niekedy sú to špeciálne omaľovánky pre chlapcov a niektoré omaľovánky sú zas najmä pre dievčatá. Tie sa isto potešia obrázkom princezničky, bábiky alebo chutných farebných koláčikov. Ale čo chlapci? Tých zaujímajú iné veci. Preto má Rexík v zálohe aj omaľovánky pre chlapcov. Čo všetko tu nájdete?

Chlapčenské omaľovánky na vytlačenie obsahujú rôzne témy. Dopravné prostriedky sú asi najobľúbenejšie. Nájdete tu vláčik, loďku, ale aj rakety. Áno, vesmír, kozmonauti, hviezdy a planéty, to je ďalší svet, ktorý by mohol chlapcov zaujímať. Rexíkove omaľovánky si, milé deti, môžete vyfarbiť online alebo aj na papieri po vytlačení. Určite vám príjemne vyplnia váš voľný čas.

Rexík má pre vás vlastne ešte jeden tip - omaľovánky pre chlapcov možno neobsahujú kvety, ale ak by chlapci chceli potešiť mamičku či babičku maľovaným kvietkom, určite sa nemusia hanbiť na Rexíkovi pohľadať práve takéto omaľovánky s kvetmi. Pekný darček bude raz-dva hotový.

Počítač

Vyfarbite si svoj osobný počítač. Omaľovánka pre deti.

2 komentáre
Rexík automechanikom

Chlapčenská omaľovanka. Autá v autoservise.

1 komentár
Vesmírna raketa

Omaľovanka s vesmírnou raketou.

1 komentár
Lev v Egypte

Omaľovanka s levom, ktorý sa zatúlal do Egypta. Čo? Dovolenka?

4 komentáre
Orol nad krajinou

Nádherná omaľovanka s orlom, letiacim nad krajinou.

15 komentárov
Strašný pirát

Chlapčenská omaľovanka, alebo aj dievčenská.

5 komentárov
Hravý bubon

Online omaľovanka s bubienkom, ktorý sa pustil do hrania.

1 komentár