omalovanky

zoradiť podľa:

Rexíkove jedinečné omaľovánky sú tu pre všetky deti. Niekedy sú to špeciálne omaľovánky pre chlapcov a niektoré omaľovánky sú zas najmä pre dievčatá. Tie sa isto potešia obrázkom princezničky, bábiky alebo...

Rexíkove jedinečné omaľovánky sú tu pre všetky deti. Niekedy sú to špeciálne omaľovánky pre chlapcov a niektoré omaľovánky sú zas najmä pre dievčatá. Tie sa isto potešia obrázkom princezničky, bábiky alebo chutných farebných koláčikov. Ale čo chlapci? Tých zaujímajú iné veci. Preto má Rexík v zálohe aj omaľovánky pre chlapcov. Čo všetko tu nájdete?

Chlapčenské omaľovánky na vytlačenie obsahujú rôzne témy. Dopravné prostriedky sú asi najobľúbenejšie. Nájdete tu vláčik, loďku, ale aj rakety. Áno, vesmír, kozmonauti, hviezdy a planéty, to je ďalší svet, ktorý by mohol chlapcov zaujímať. Rexíkove omaľovánky si, milé deti, môžete vyfarbiť online alebo aj na papieri po vytlačení. Určite vám príjemne vyplnia váš voľný čas.

Rexík má pre vás vlastne ešte jeden tip - omaľovánky pre chlapcov možno neobsahujú kvety, ale ak by chlapci chceli potešiť mamičku či babičku maľovaným kvietkom, určite sa nemusia hanbiť na Rexíkovi pohľadať práve takéto omaľovánky s kvetmi. Pekný darček bude raz-dva hotový.

Loptičky

Viete, aké sú to všetko loptičky?

2 komentáre
O chvíľu je vysvečko

Aj vy už v škole máte voľnejšie? Vyfarbite si omaľovanku s vysvedčením! :-D

2 komentáre
Rybárova maxi ryba

Maxi ryba, tá poteší každého. Preto je táto online omaľovánka pre všetky deti.…

1 komentár
Rexík hasičom

Omaľovanka hasičské auto: je najmilší obrázok s autom od Rexíka. Jeho detský web…

6 komentárov
Výlet vo vesmíre

Zaujímavá omaľovánka Vesmír, ako si kozmonaut urobil výlet medzi hviezdičky.

0 komentarov
Práca s kladivom

Omaľovanka pre chlapcov s kladivami, ktoré veľmi pracovali...

2 komentáre
Lietadlo

Online omaľovanka pre chlapcov a lietadlo s dúhou.

3 komentáre
Nočný parník

Chlapčenská online omaľovanka s parníkom.

19 komentárov