omalovanky

zoradiť podľa:

Rexíkove jedinečné omaľovánky sú tu pre všetky deti. Niekedy sú to špeciálne omaľovánky pre chlapcov a niektoré omaľovánky sú zas najmä pre dievčatá. Tie sa isto potešia obrázkom princezničky, bábiky alebo...

Rexíkove jedinečné omaľovánky sú tu pre všetky deti. Niekedy sú to špeciálne omaľovánky pre chlapcov a niektoré omaľovánky sú zas najmä pre dievčatá. Tie sa isto potešia obrázkom princezničky, bábiky alebo chutných farebných koláčikov. Ale čo chlapci? Tých zaujímajú iné veci. Preto má Rexík v zálohe aj omaľovánky pre chlapcov. Čo všetko tu nájdete?

Chlapčenské omaľovánky na vytlačenie obsahujú rôzne témy. Dopravné prostriedky sú asi najobľúbenejšie. Nájdete tu vláčik, loďku, ale aj rakety. Áno, vesmír, kozmonauti, hviezdy a planéty, to je ďalší svet, ktorý by mohol chlapcov zaujímať. Rexíkove omaľovánky si, milé deti, môžete vyfarbiť online alebo aj na papieri po vytlačení. Určite vám príjemne vyplnia váš voľný čas.

Rexík má pre vás vlastne ešte jeden tip - omaľovánky pre chlapcov možno neobsahujú kvety, ale ak by chlapci chceli potešiť mamičku či babičku maľovaným kvietkom, určite sa nemusia hanbiť na Rexíkovi pohľadať práve takéto omaľovánky s kvetmi. Pekný darček bude raz-dva hotový.

Nočný vlak

Online omaľovanka pre chlapcov a nočný vlak.

18 komentárov
Loptičky

Chlapčenská online omaľovanka a lopty

7 komentárov
Kozmonaut

Chlapčenská online omaľovanka s kozmonautom vo vesmíre.

16 komentárov
Motorkár

Príma online omaľovanka pre chlapcov s motorkárom.

3 komentáre
Parník

Parník sa plaví po mori. Online omaľovánky lodí pre chlapcov.

4 komentáre
V sklade

Chceli by ste pracovať v sklade? Online omaľovánky pre chlapcov.

6 komentárov
Kovboj

Kto by chcel byť kovbojom? Super online omaľovánky pre chlapcov.

1 komentár