omalovanky

zoradiť podľa:

Milé dievčatá, čo máte najradšej? Rexík myslí aj na vás a na to, čo by sa vám mohlo páčiť. Preto pravidelne pridáva nové omaľovánky pre dievčatá. Pozrime sa teda spolu na to, aké obrázky vám ponúkajú naše...

Milé dievčatá, čo máte najradšej? Rexík myslí aj na vás a na to, čo by sa vám mohlo páčiť. Preto pravidelne pridáva nové omaľovánky pre dievčatá. Pozrime sa teda spolu na to, aké obrázky vám ponúkajú naše veselé online dievčenské omaľovánky.

Ak sa radi staráte o bábiky alebo mladšieho bračeka či sestričku, určite vás potešia omaľovánky usmiatych bábätiek a hrajúcich sa detí. Dievčatá sa tak ako chlapci rady hrajú na nejaké povolanie. Teraz si môžu hravo vymaľovať postavu, akou by sa chceli stať, keď budú veľké. Omaľovánky pre dievčatá, ktoré túžia po povolaní kuchárky, učiteľky, speváčky, sestričky či lekárky, si môžete vždy vymaľovať online. Omaľovánka môže byť zakaždým iná, pretože farby môžete jednoducho meniť. Všetky naše dievčenské omaľovánky sú aj na vytlačenie, takže si ich môžete so sebou zobrať do záhradky alebo na výlet a vymaľovať si ich na papieri vašimi obľúbenými farbičkami.

Páčiť sa vám určite budú aj omaľovánky princezny, veď všetky dievčatá sú tak trochu princezničky. Neprehliadnite ani krásne farebné omaľovánky kvetov. Online kvietky vás potešia kedykoľvek v roku. A keď si omaľovánku vytlačíte a vlastnoručne vymaľujete, získate pekný darček pre mamičku či babičku, ktorý ich určite poteší.

Jednorožec

Jednorožec je symbolom fantázie a nádeje.

17 komentárov
Morská panna

Online omaľovanky pre dievčatá s morskou pannou. Možno je to podmorská princezná.

1 komentár
Cupcakes

Sladučká omaľovanka pre najmenších.

3 komentáre
Slečna s kvetinami

Omalovánka so slečnou a kvetinami.

2 komentáre
Bábo a loptičky

Detský kútik. Online omaľovanka pre deti.

2 komentáre
Gitarový koncert

Omaľovanka pre deti s dievčatkom, ktoré hrá na gitaru.

0 komentarov
Babička

Omaľovanka Na dvore. Stará mama a jej milé zvieratká.

3 komentáre
Olympionik

Omaľovanka s olympionikom. Zaujímavá zábava pre deti.

0 komentarov