omalovanky

zoradiť podľa:

Milé dievčatá, čo máte najradšej? Rexík myslí aj na vás a na to, čo by sa vám mohlo páčiť. Preto pravidelne pridáva nové omaľovánky pre dievčatá. Pozrime sa teda spolu na to, aké obrázky vám ponúkajú naše...

Milé dievčatá, čo máte najradšej? Rexík myslí aj na vás a na to, čo by sa vám mohlo páčiť. Preto pravidelne pridáva nové omaľovánky pre dievčatá. Pozrime sa teda spolu na to, aké obrázky vám ponúkajú naše veselé online dievčenské omaľovánky.

Ak sa radi staráte o bábiky alebo mladšieho bračeka či sestričku, určite vás potešia omaľovánky usmiatych bábätiek a hrajúcich sa detí. Dievčatá sa tak ako chlapci rady hrajú na nejaké povolanie. Teraz si môžu hravo vymaľovať postavu, akou by sa chceli stať, keď budú veľké. Omaľovánky pre dievčatá, ktoré túžia po povolaní kuchárky, učiteľky, speváčky, sestričky či lekárky, si môžete vždy vymaľovať online. Omaľovánka môže byť zakaždým iná, pretože farby môžete jednoducho meniť. Všetky naše dievčenské omaľovánky sú aj na vytlačenie, takže si ich môžete so sebou zobrať do záhradky alebo na výlet a vymaľovať si ich na papieri vašimi obľúbenými farbičkami.

Páčiť sa vám určite budú aj omaľovánky princezny, veď všetky dievčatá sú tak trochu princezničky. Neprehliadnite ani krásne farebné omaľovánky kvetov. Online kvietky vás potešia kedykoľvek v roku. A keď si omaľovánku vytlačíte a vlastnoručne vymaľujete, získate pekný darček pre mamičku či babičku, ktorý ich určite poteší.

Farebné húseničky

Farebné húseničky na vymaľovanie - sú trochu šašovské, však?

0 komentarov
Kvietky na lúke

Online omaľovanka kvietky na lúke.

0 komentarov
Egyptská krásavica

Online omaľovanky pre dievčatá. Ako sa vám páči táto Egypťanka?

11 komentárov
Artistka v cirkuse

Online omaľovanka z cirkusu. Vymaľujte si dievčatko - artistku.

6 komentárov
Princezná vo veži

Krásna princezná vo veži je dnes hrdinkou omaľovanky. Vyfarbovanie online je relax.

13 komentárov
Hviezdičky s mašličkami

Krásna omaľovanka Hviezdičky, ako spolu sedia na oblohe.

18 komentárov
Princezná v malinách

Omalovánka pro holky malinová princezna se zalíbí také klukům.

11 komentárov
Medvedica na prechádzke

Milá dievčenská omaľovanka a v nej medvedica, ako sa prechádza po lúke.

0 komentarov