omalovanky

zoradiť podľa:

Omaľovánky princezny patria medzi najobľúbenejšie omaľovánky pre dievčatá. Prečo sa nám vlastne princezné tak páčia? Nosia krásne honosné šaty a ligotavé šperky so vzácnymi kameňmi a majú láskavú povahu....

Omaľovánky princezny patria medzi najobľúbenejšie omaľovánky pre dievčatá. Prečo sa nám vlastne princezné tak páčia? Nosia krásne honosné šaty a ligotavé šperky so vzácnymi kameňmi a majú láskavú povahu. V krásnych šatách a s korunkou vo vlasoch sa aj dnes z každej malej slečny stane princezná. Vymaľujte si s Rexíkom online omaľovánky pre princezné a potom si, napríklad, skúste predstaviť, že tá princezná na obrázku ste vy.

Naše omaľovánky s princeznami vás na chvíľu prenesú do rozprávky. Máte obrovský zámok a vlastnú komnatu s veľkou skriňou plnou šiat. Určite tu bude aj služobníctvo, ktoré vám ochotne splní všetky želania. Omaľovánky v sekcii princezné ale nie sú iba o šatách. Vymaľujte si napríklad draka alebo rytiera, ktorí sa tiež v rozprávkach objavujú. Princezné zvyčajne čakajú na svojho princa, ktorý sa bude o ne s láskou starať. Hoci to môže byť na začiatku žabí princ, láska princeznej ho dokáže z kliatby vyslobodiť. Aj o tom sú Rexíkove omaľovánky pre deti..

Rexíkove omaľovánky s princeznami majú vždy šťastný koniec. Môžete si ich vymaľovať online a použiť akékoľvek farby, ktoré sa vám budú páčiť. Princezné z našej omaľovánky na vytlačenie si zase môžete vymaľovať na papieri a zavesiť na stenu v izbičke. Rexíkove omaľovánky a princezné si určite obľúbia všetky dievčatá.

Rytier

Ide si pre princeznú..

18 komentárov
Nebezpečný drak

Omaľovanka s drakom, ktorý zastal rovno pred hradom.

0 komentarov
Na púšti v Turecku

Tak takto nejako to vyzerá na púšti v Turecku. Online omaľovánky pre deti.

2 komentáre
Škriatok s pokladom

Rozprávková omaľovanka škriatok a poklad, na vyfarbenie online alebo na vytlačenie.

2 komentáre
Princ žabiakom

Ako sa princ stal žabiakom? Rozprávkové online omaľovánky a princezné.

4 komentáre
Princezná víla

Krásna víla. Možno je to princezná. Úžasné online omaľovánky pre dievčatá.

189 komentárov
Rexík, kráľ

Chceli by ste mať Rexíka za svojho kráľa? Veselé online omaľovánky zadarmo.

119 komentárov
Nebojácny rytier

Nebojácny rytier zachráni každú princeznú. Online omaľovánky pre deti.

45 komentárov