omalovanky

zoradiť podľa:

Sniežik sa nám chumelí, zima je zimička ... Tak sa spieva v jednej piesni o zime a k zime neodmysliteľne patria aj Vianoce a vianočné omaľovánky. Vymaľujte si s Rexíkom pekné online omaľovánky s vianočnými...

Sniežik sa nám chumelí, zima je zimička ... Tak sa spieva v jednej piesni o zime a k zime neodmysliteľne patria aj Vianoce a vianočné omaľovánky. Vymaľujte si s Rexíkom pekné online omaľovánky s vianočnými motívmi a nalaďte sa na sviatočnú atmosféru.

Krásne vianočné omaľovánky od Rexíka vás zahrejú pri srdci a zabavia nielen počas zimných prázdnin. Nájdete v nich všetko, čo k Vianociam patrí. Ligotavé vianočné ozdoby, žiarivé vianočné stromčeky, ale aj kapríkov vo vani. Nesmú chýbať ani obrázky starostlivo zabalených darčekov. Vianočné omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Môžete si ich, milé deti, vymaľovať online a použiť pritom veľa farebných kombinácií. Ak sa vám hotový obrázok nepáči, ľahko ho vymažete a môžete začať odznova. Rexík má ale všetky vianočné omaľovánky aj na vytlačenie, takže nie je nič jednoduchšie, než zobrať farbičky a maľovať si na papieri.

Využite v zime svoj voľný čas a zabavte sa maľovaním peknej online omaľovánky s vianočnými motívmi. Váš Rexík vám praje veselé maľovanie a krásne Vianoce!

Veselé prasiatko

Super omaľovanka s veselým prasiatkom. Oslava s balónikmi.

1 komentár
Vianoce s medvedíkom

Príjemnú chvíľku môžete stráviť vymaľovaním tejto vianočnej omaľovanky. :-D…

0 komentarov
Darčeky všetkých farieb

Omaľovanka na vianočné obdobie. Kopa zabalených darčekov. Už nich treba len…

0 komentarov
Rybka v akvárku

Online omaľovanka s rybkou. Má mikulášsku čiapku.

4 komentáre
Traja králi

Online omaľovanka na povianočný čas.

1 komentár
Sobík Rudolf

Vianočný Sobík Rudolf - poznáte ho?

16 komentárov
Traja mudrci

Posledná vianočná omaľovanka o troch kráľoch, čo prišli pozdraviť…

6 komentárov
Prechádzka pri kláštore

Online omaľovanka pre deti Prechádzka pri kláštore. Super maľovanky čakajú na…

8 komentárov