omalovanky

zoradiť podľa:

Sniežik sa nám chumelí, zima je zimička ... Tak sa spieva v jednej piesni o zime a k zime neodmysliteľne patria aj Vianoce a vianočné omaľovánky. Vymaľujte si s Rexíkom pekné online omaľovánky s vianočnými...

Sniežik sa nám chumelí, zima je zimička ... Tak sa spieva v jednej piesni o zime a k zime neodmysliteľne patria aj Vianoce a vianočné omaľovánky. Vymaľujte si s Rexíkom pekné online omaľovánky s vianočnými motívmi a nalaďte sa na sviatočnú atmosféru.

Krásne vianočné omaľovánky od Rexíka vás zahrejú pri srdci a zabavia nielen počas zimných prázdnin. Nájdete v nich všetko, čo k Vianociam patrí. Ligotavé vianočné ozdoby, žiarivé vianočné stromčeky, ale aj kapríkov vo vani. Nesmú chýbať ani obrázky starostlivo zabalených darčekov. Vianočné omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Môžete si ich, milé deti, vymaľovať online a použiť pritom veľa farebných kombinácií. Ak sa vám hotový obrázok nepáči, ľahko ho vymažete a môžete začať odznova. Rexík má ale všetky vianočné omaľovánky aj na vytlačenie, takže nie je nič jednoduchšie, než zobrať farbičky a maľovať si na papieri.

Využite v zime svoj voľný čas a zabavte sa maľovaním peknej online omaľovánky s vianočnými motívmi. Váš Rexík vám praje veselé maľovanie a krásne Vianoce!

Snehuliaci v noci

Dvaja snehuliaci sa hrajú v noci. Mrazivá omaľovanka pre deti.

7 komentárov
Rexík sa guľuje

Online omaľovanka pre deti. Super guľovačka. :-D

0 komentarov
Veselý snehuliak

Zimná omaľovanka pre deti.

0 komentarov
Vianoce u tučniaka

Ako oslavujú Vianoce tučniaci? Veselé zimné online omaľovanky.

0 komentarov
Radostný sobík

Sobík sa teší na Vianoce. Online omaľovanky na vytlačenie.

1 komentár
Mikulášska nádielka

Pekná online omaľovanka pre deti s bohatou mikulášskou nádielkou.

0 komentarov