omalovanky

zoradiť podľa:

Sniežik sa nám chumelí, zima je zimička ... Tak sa spieva v jednej piesni o zime a k zime neodmysliteľne patria aj Vianoce a vianočné omaľovánky. Vymaľujte si s Rexíkom pekné online omaľovánky s vianočnými...

Sniežik sa nám chumelí, zima je zimička ... Tak sa spieva v jednej piesni o zime a k zime neodmysliteľne patria aj Vianoce a vianočné omaľovánky. Vymaľujte si s Rexíkom pekné online omaľovánky s vianočnými motívmi a nalaďte sa na sviatočnú atmosféru.

Krásne vianočné omaľovánky od Rexíka vás zahrejú pri srdci a zabavia nielen počas zimných prázdnin. Nájdete v nich všetko, čo k Vianociam patrí. Ligotavé vianočné ozdoby, žiarivé vianočné stromčeky, ale aj kapríkov vo vani. Nesmú chýbať ani obrázky starostlivo zabalených darčekov. Vianočné omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Môžete si ich, milé deti, vymaľovať online a použiť pritom veľa farebných kombinácií. Ak sa vám hotový obrázok nepáči, ľahko ho vymažete a môžete začať odznova. Rexík má ale všetky vianočné omaľovánky aj na vytlačenie, takže nie je nič jednoduchšie, než zobrať farbičky a maľovať si na papieri.

Využite v zime svoj voľný čas a zabavte sa maľovaním peknej online omaľovánky s vianočnými motívmi. Váš Rexík vám praje veselé maľovanie a krásne Vianoce!

Vianočný čas

Už je tu ten krásny vianočný čas. Ani Vianoce nebudú bez online omaľovánky.

11 komentárov
Pečenie

Už sa u vás doma pečú vianočné koláčiky? Super online omaľovánky pre dievčatá.

8 komentárov
Radostný sobík

Sobík sa teší na Vianoce. Online omaľovánky na vytlačenie.

9 komentárov
Mikulášska nádielka

Pekná online omaľovánka pre deti s bohatou mikulášskou nádielkou.

3 komentáre
Veľký snehuliak

Omaľovánky na vytlačenie aj dnes! Tentokrát s krásnym snehuliakom.

12 komentárov
Vianočné ozdôbky

Omaľovánka online s tromi farebnými ozdobami.

11 komentárov
Veľká hviezdička

V našej online omaľovánke sa práve zotmelo!

6 komentárov
Darčeky

Vianoce sú už síce za nami ale stále tu máme túto krásnu omaľovánku online.

4 komentáre