omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Počítač

Vyfarbite si svoj osobný počítač. Omaľovánka pre deti.

0 komentarov
Slimáčik máčik

Slimák si robí zásoby na zimu. Myslíte, že papá aj hríbiky? Omaľovanka na každý…

1 komentár
Cupcakes

Sladučká omaľovanka pre najmenších.

0 komentarov
Rexík automechanikom

Chlapčenská omaľovanka. Autá v autoservise.

0 komentarov
Bowlingová dráha

Omaľovánka s témou športu. Jednoduchá a super. Vyfarbite si ju.

0 komentarov
Diablik

Omaľovanka pre deti s malým diablikom. Vytlačte si ju, ak chcete.

1 komentár
Tekvica na hriadke

Farebná omaľovanka zo záhradky. Dozrievajúca tekvica.

0 komentarov
Padajúce gaštany

Už ste si boli nazbierať gaštany? Online omaľovánky pre deti sú aj na vytlačenie.

0 komentarov