omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Veselé vtáčiky

Jarná omaľovanka. Vyfarbite si dnes vtáčiky.

2 komentáre
Milý pirát

Omaľovanka pre chlapcov pirát.

0 komentarov
Olympionik

Omaľovanka s olympionikom. Zaujímavá zábava pre deti.

0 komentarov
Sladké jahody

Pekná omaľovanka jahody.

2 komentáre
Strašiak v kapuste

Online omaľovanka zo záhrady, ktorá vám urobí radosť. Začnite si ju vyfarbovať a…

0 komentarov
Zlatá rybka

Omaľovanka pre šikovné deti. Zlatá rybka v akváriu.

3 komentáre
Škrečok

Milá omaľovanka škrečok.

1 komentár