omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Kuchyňa

Omaľovanka s kuchyňou.

0 komentarov
Kyslý citrón

Omaľovanka s kyslým citrónom visiacim na konári.

0 komentarov
Izbička

Omalovánka s izbičkou.

0 komentarov
Sliepočky

Omalovánka so sliepočkami.

0 komentarov
Púšťanie šarkana

Omaľovanka pre deti, v ktorej si malé dievčatko púšťa šarkana.

0 komentarov
Tiger v džungli

Farebný tiger. Omaľovanka pre deti.

0 komentarov
Líška a zajac

Omaěovanka s líškou a zajacom.

0 komentarov
Krab na pláži

Omaěovanka pre všetky deti. Krab si užíva dovolenku na pláži.

0 komentarov