omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Dve vážky

Omaľovanka Vážky, vyfarbiť si ju môžete online, alebo si predlohu vytlačte a…

0 komentarov
Farebné kolotoče

Online omaľovanka, aj na vytlačenie. Kolotoče si vyfarbite podľa svojej fantázie. :-D

0 komentarov
Hurá na prázdniny!

Letná omaľovanka na lúke.

1 komentár
Veselá panda

Super omaľovanka s pandou a bambusom.

4 komentáre
Sen o syre

Omaľovanka s myškou a syrom. Pekný obrázok na vyfarbenie v počítači. Vyfarbite si…

1 komentár
Kozmetika

Zaujímavá omaľovanka pre dievčatá o kozmetike. Je na vyfarbenie online alebo na…

1 komentár
Hladná mačička

Dnešná omaľovanka na Rexíku je o mačke a rybkách.

5 komentárov