omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Maličký had

Maličký žltý had v džungli. Omaľovanka ny vyfarbenie v počítači.

0 komentarov
Slovenská perla...

Online omaľovanka s perlou. Omaľovanky na Rexíku sú samozrejme aj na vytlačenie.

1 komentár
Voňavé ľalie

Voňavé kvety v dnešnej online omaľovanke. Páčia sa vám tieto ľalie?

0 komentarov
Ťavy na púšti

Omaľovanka s púštnym motívom. Vyfarbite si ťavy a pyramídy.

12 komentárov
Talizman a štvorlístky

Omaľovanka pre deti, kde sú hlavné motívy: hľadanie šťastia a štvorlístky.

0 komentarov
Stratený somárik

Somár z košickej zoo sa stratil! Online omaľovanka pre šikovné deti.

1 komentár
V košickej ZOO

Somárik v košickej ZOO sa má fajn, vymaľujte si ho. :-D

2 komentáre
Matilda maľuje

Tlačidlo Zmazať vaše farby vygumuje a tlačidlom Tlač váš obrázok vytlačíte.

2 komentáre