omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Psíček usilovným študentom

Omaľovanka pre deti s usilovne študujúcim psíkom.

0 komentarov
Ranná káva

Viem, že kávu nepijete, ale skúste si ju aspoň v tejto krásne omaľovanke pre deti…

0 komentarov
Vianoce u tučniaka

Ako oslavujú Vianoce tučniaci? Veselé zimné online omaľovanky.

0 komentarov
Radostný sobík

Sobík sa teší na Vianoce. Online omaľovanky na vytlačenie.

1 komentár
Na sánkach

Super zimná omaľovanka pre deti.

0 komentarov
Mrkva a zemiačky

Omaľovanka online s chutnou koreňovou zeleninkou. Mňam!

1 komentár
Mikulášska nádielka

Pekná online omaľovanka pre deti s bohatou mikulášskou nádielkou.

0 komentarov