omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Býček

Omaľovanka býček.

1 komentár
Ostrov

Omaľovanka na opustenom ostrove.

26 komentárov
Rexík letí balónom

Milá omaľovanka Rexík, ako letí na výlet.

2 komentáre
Karneval

Omaľovanka je dnes zo škôlky. Dnes je tam karneval.

0 komentarov
Prales

Čo sa skrýva v pralese? Online omaľovanka s plazmi.

0 komentarov
Kivi

Online omaľovanka s vtáčikom Kivi. Vyfarbite si ju a zatiaľ porozmýšěajte, kde ten…

1 komentár
Krásny jeleň

Omaľovánka z lesa. Krásny jeleň, čo poviete?

3 komentáre
Poklad

Podmorský poklad. Pekná omaľovanka pre deti, ktoré majú rady fantáziu.

1 komentár