omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Čierna mačka

Halloweenska omaľovanka pre deti.

3 komentáre
Vtáčiky v kŕmidle

Online omaľovanka zimná. Ako kŕmime vtáčiky.

6 komentárov
Loptičky

Viete, aké sú to všetko loptičky?

2 komentáre
Rexova sestrička

Omaľovanka s dinosaurom. Rexík má sestru, vedeli ste?

0 komentarov
Egyptská krásavica

Online omaľovanky pre dievčatá. Ako sa vám páči táto Egypťanka?

4 komentáre
Hladné prasiatka

Prasiatka sú veľmi milé, vymaľujte si ich. :-D

4 komentáre
Panda sa hojdá

Panda na hojdačke je milá omaľovanka na vytlačenie.

0 komentarov
Panda sa smeje

Usmiata panda je krásna omaľovanka. :-D

2 komentáre