omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Kvietky na lúke

Omaľovanka s kvietkami poteší deti nielen na jar a v lete. Poďte si maľovať.

0 komentarov
Kozmonaut chlapček

Optimistická omaľovanka s chlapcom, ktorý sa stal kozmonautom. :-D

0 komentarov
Modrý vtáčik

Online omaľovanka s belasým vtáčikom.

4 komentáre
Veselý psík na lúke

Omaľovanka na vyfarbenie teraz na Rexíku alebo na vytlačenie, aby ste si ju vyfarbili…

3 komentáre
Ježko a jablko

Online omaľovanka ježko. Skúste si vyfarbiť obrázok podľa predlohy vľavo dole, je…

0 komentarov
Strašiak v kapuste

Online omaľovanka zo záhrady, ktorá vám urobí radosť. Začnite si ju vyfarbovať a…

0 komentarov
Tučniaky v škole

Omaľovanka s tučniakmi v škole - nenechajte si ujsť pekné chvíľky pri nej,…

0 komentarov