omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Sladké pochúťky

Online omaľovanka, kde nájdete tie najlepšie cukrovinky. :-D

0 komentarov
Krájame jablko

Vianočná omaľovanka, vyfarbi si jablká, rozkrojené napoly.

1 komentár
Vianočná omaľovanka

Nová omaľovanka pre všetky deti, ktoré majú rady vianoce.

2 komentáre
Morské potvory

Online omaľovanka, vyfarbiť si ju môžete rovno tu, na Rexíku.

0 komentarov
Mexiko

Omaľovanka Mexiko. Vymaľuj si omaľovanku s kaktusom. :-D

0 komentarov
Tiger

Veselá omaľovanka s tigrom. Vymaľujte si ju podľa predlohy.

2 komentáre
Veselé prasiatko

Super omaľovanka s veselým prasiatkom. Oslava s balónikmi.

0 komentarov