omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Mikuláš

Omaľovanka na decembrový deň.

1 komentár
Kaprík

Budete mať na Vianoce kapra?

1 komentár
Dinosaurus

Rexíkov kamarát z praveku. Online omaľovánky dinosaurov pre chlapcov aj dievčatá.

1 komentár
Vtáčiky na kŕmidle

Omaľovanka na vytlačenie s vtáčikmi v kŕmidle.

0 komentarov
Včely

Pri hniezdach. Vymaľujte si včielky. :-D

1 komentár
Rexík, kráľ

Rexík sa rád hrá na kráľa. Veselé online omaľovanky nájdete na Rexíkovi každý…

19 komentárov
Šarkan a slnko

Máte radi jeseň? My áno! Omaľovánka so šarkanom.

0 komentarov