omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Gaštany

Omaľovánka s gaštanmi. Vyfarbite si ju s Rexíkom.

2 komentáre
Škriatok

Omaľovanka so škriatkom pre tých, ktorí majú radi Vianoce. :-D

0 komentarov
Na dne mora

Ocitli sme sa na dne oceánu. Užime si to s online omaľovankou.

9 komentárov
Anjelikovia v snehu

Omľovanka s anjelikmi v snehu.

15 komentárov
Svietiaca žiarovka

Omaľovánka online so žiarovkou, ktorá nám dáva svetlo.

0 komentarov
Morská panna

Online omaľovanky pre dievčatá s morskou pannou. Možno je to podmorská princezná.

1 komentár
Usmiata obloha

Obloha sa na vás usmieva a praje vám krásny deň. Omaľovanka pre deti zamierená na…

0 komentarov
Autobus

Vymaľujte si v tejto online omaľovanke autobus, ktorý vás odvezie na na pláž.

1 komentár