omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Rexík v horách

Omaľovanka na vytlačenie s Rexíkom na horách.

1 komentár
Štrkáč

Zvieracia online omaľovanka s nebezpečným štrkáčom.

0 komentarov
Na hubách

Dnes som sa vybral do lesa nazbierať si pár húb. Online omaľovánky od vášho…

0 komentarov
Vysvedčenie!

Aké bolo vysvedčenie? Online omaľovánky máme pre vás aj v posledný deň školy.

0 komentarov
Velikánska gorila

Omaľovanka s gorilou, ktorá si spokojne sedí na pláži.

1 komentár
Hudobné nástroje

Pekná omaľovanka pre deti. Hudobné nástroje čakajú na vyfarbenie. :-D

0 komentarov
Policajt

Omalovánka s policajtom.

2 komentáre
Umelec

Maliar. Omaľovanka pre deti.

1 komentár