omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Šašo

Online omaľovanka šašo.

0 komentarov
Motýlik

Omaľovanka s detským motívom, na vyfarbenie online alebo na vytlačenie. Motýľ na…

0 komentarov
Jelene

Jelene v novej omaľovanke. Pozrite sa na nich a rýchlo ich vymaľujte. Online, alebo si…

1 komentár
Mačička

Jéééj, tá je ale krásna:) Pravá mačacia slečna. Online omaľovánky zvieratiek.

50 komentárov
Červený motorkár

Kto by nemal rád motorky! Vyfarbi si omaľovanku s motorkou je na Rexíku pre teba.

2 komentáre
Lev v Egypte

Omaľovanka s levom, ktorý sa zatúlal do Egypta. Čo? Dovolenka?

2 komentáre