omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Pes za múrikom

Omaľovanka so psom, ktorý pozerá spoza múrika.

5 komentárov
Farebné húseničky

Farebné húseničky na vymaľovanie - sú trochu šašovské, však?

0 komentarov
Labute v noci

ČO sa dnes večer deje v rybníku? Prekrásny výjav s labuťkami.

0 komentarov
Telefón - pevná linka

Telefón vo forme pevnej linky - keď ešte neexistovali mobily.

1 komentár
Naučte sa značky

Dopravné značky sú super dôležité. Poznáte aspoň tie základné?

3 komentáre
Na pieskovej pláži

Na pieskovej pláži je teraz teplo, vyfarbite si obrázok.

1 komentár
Vtáčiky pri kŕmidle

Pekná zimná omaľovanka s vtáčikmi.

3 komentáre
Dievča so snowboardom

Zimná omaľovanka so snowboardistkou na snehu.

2 komentáre