omalovanky

zoradiť podľa:

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej,...

Mala Popoluška na bále ružové či biele šaty? Bol Spidermanov kostým červeno-modrý alebo modro-červený? Naše online omaľovánky fantázii medze nekladú, tu ste režisérmi vy! Vymaľujte obrázok krásnej princeznej, rýchleho auta či milého zvieratka podľa predlohy, alebo zapojte svoju fantáziu a vymaľujte si omaľovánku podľa seba.

Online omaľovánky potešia chlapcov aj dievčatá. Chlapci si radi vymaľujú autá alebo komixových hrdinov, dievčatá zas vymyslia pre Barbie nové šaty na výlet do mesta. Zvieratká má rád každý a tie nechýbajú ani v Rexíkových omaľovánkach. Vymaľujte cválajúce kone alebo malú pandu, čo práve zaspala na konári stromu. Mačička v našej online omaľovánke je síce modrá, ale vy si ju kľudne vyfarbite podľa tej, ktorú máte doma či u babky.

A viete, prečo sú Rexíkove omaľovánky pre deti najlepšie? Každá omaľovánka je aj na vytlačenie, takže si môžete hotovú kresbičku vytlačiť a darovať rodičom. Nemusíte sa ničoho obávať, omaľovánky sú zadarmo a rodičov tak môžete každý deň prekvapiť novým obrázkom. Ktorý si vyfarbíte ako prvý?

Kačička v rybníku

Káčatko v rybníku. Užíva si pekný slunečný deň. Online omaľovanky na…

0 komentarov
Tučná anakonda

Online omaľovanka s hadom, je to obrovský had!

0 komentarov
Pekný zajko

Pekná online omaľovanka s pekným zajkom je aj na vytlačenie.

0 komentarov
Tri mačičky

Mačacie omaľovánky môžete vyfarbiť online, alebo si môžete vytlačiť prázdnu…

0 komentarov
Korytnačka na pláži

Omaľovánka s letnou náladou, korytnačka na pláži je super online omaľovánka.

2 komentáre
Rexík s kamarátom a v daždi

Omaľovanka s Rexíkom v daždi, má ťo jesennú náladu.

0 komentarov
Na opekačke

Omaľovanka z prázdnin, ohník a opekanie špekáčok.

1 komentár
Speváčka s gitarou

Online omaľovanka pre dievčatá aj chlapcov, vyfarbite si vystúpenie dievčatka.

1 komentár