Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pingu varí

Online rozprávky Pingu sú veľmi obľúbené. Tento diel je o varení. Malý Pingu nie…

0 komentarov
Ovečka Shaun: Gajdy

Ovečka Shaun a jej kamarátky na farme našli vyhodené gajdy. Budú ich opravovať a…

0 komentarov
Mickey Mouse: Mickeyho sloník

Animovaná rozprávka Mickey mouse online, ktorá vás prekvapí.

0 komentarov
Oggy a šváby: Hranolky

Ďalší diel vtipnej rozprávky, dnes s hranolkami. :-D

0 komentarov
Pat a Mat: Jablko

Pozrite si ďalší diel online rozprávky Pat a Mat. Dnes o jablku.

0 komentarov
Om Nom: Červená čiapočka

Ďalší diel vtipnej rozprávky Om Nom.

0 komentarov
Mr. Bean: Krtko

Nový diel rozprávky Mr. Bean. Animovaná rozprávka je dnes o chytaní krtka.

0 komentarov
Pat a Mat: Krížovka

Príhody Pata a Mata sa stali svetoznámymi. Je to vďaka nešikovnosti obidvoch…

1 komentár