Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Booba: Najlepšie príbehy

Najlepšie príbehy so škriatkom Booba. :-D

0 komentarov
Tom a Jerry: Tom chce spať

Tom a Jerry. Rozprávka o tom, ako si Tom chcel pospať po celonočnej party.

0 komentarov
Mimoni a potkan

Krátka rozprávočka Mimoni a potkan.

0 komentarov
Booba: Pasca na myši

Nové diely rozprávky Booba. Pasca na myši.

0 komentarov
Mr. Bean: Štipľavé chilli

Nový diel Mr. Beana. Tieto vtipné rozprávky sú na Rexíku veľmi obľúbené. :-D

0 komentarov
Oggy a šváby: Magická ceruzka

Trochu bláznivá rozprávka Oggy a šváby.

0 komentarov
Zvonilka a tvor netvor (dlhá…

Pozriete si dnes na Rexíku dlhú rozprávku? Táto Zvonilka je naozaj super.

0 komentarov
Zig and Sarko: Príliš veľa…

Príbeh Zig and Sharko a morská panna Marina je dnes o láske.

0 komentarov