Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Pingu varí

Online rozprávky Pingu sú veľmi obľúbené. Tento diel je o varení. Malý Pingu nie…

0 komentarov
Pingu: Pingu u zubára

Rozprávky Pingu sú naozaj vtipné. Ale pozrime sa, aká bude rozprávka o zubárovi. :-D

0 komentarov
Om Nom začiatok

Milá rozprávka Om Nom. Zelený škriatok, ktorý sa živí cukríkmi.

0 komentarov
Máša a medveď: Skáč koňom!

Nová rozprávka Máša a medveď je tu pre vás.

0 komentarov
Simonova mačka: Vianoce

Milá kreslená rozprávka o mačke. Vianočný diel.

0 komentarov
Simonova mačka a šteniatko

Rozprávka o kocúrovi, ktorý si spokojne žil v anglickej domácnosti.

0 komentarov
Isaac Newton

Kreslená rozprávka o objavení dôležitého fyzikálneho zákona. Ako pracoval…

0 komentarov
Mickey Mouse: Poľovačka

Veľmi stará a veľmi krásna rozprávka Mickey Mouse. Rozprávka je o poľovačke.

0 komentarov