Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Jurošík a mátoha

Na zámku straší strašidlo. Zemepán je strachom bez seba a nechal poslať pre…

0 komentarov
Mickey Mouse: Ty, ja a Fifi

Milý moderne nakreslený Mickey mouse. Príbeh o tom, ako si kúpili psíčka.

0 komentarov
Jurošík a zakliata princezná

Jurošík nájde v lese žabu, ktorá vyzerá, že by mohla byř zakliatou princeznou...…

0 komentarov
No počkaj, zajac: Vianoce

Máte radi rozprávky No počkaj, zajac? Dnes tu máme špeciálny diel o Vianociach.

0 komentarov
No počkaj, zajac: Na chate

Rozprávka Počkaj zajac a diel Na chate.

0 komentarov
Mr. Bean: Teddyho narodeniny

Vtipná rozprávka, animovaná rozprávka Mr. Bean. Medvedík bude mať narodeniny a Mr.…

0 komentarov
Dustin

Milá moderná online rozprávka o mopslíkovi.

2 komentáre
Stratená mačka

Moderná rozprávka o mačke, ktorá sa rozhodla odísť z domu.

0 komentarov