Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

Monsterbox

Moderná rozprávka o záhrade, a čo sa v nej skrýva.

0 komentarov
Máša a medveď - Najdúch

Do domčeka k Máši a medveďovi pribudne malý najdúch. Vaše obľúbené online…

0 komentarov
Zig and Sharko (viac príbehov)

Rozprávky Zig and Sharko o modernej morskej panne na ostrove vám dnes Rexík pripravil…

0 komentarov
Mr. Beanov nový účes + ďalšie

Mr. Bean bude mať nový účes! Samozrejme, že v rozprávke bude kopec srandy. :-D

1 komentár
Coco: pesnička Poco loco

Poznáte rozprávku Coco? Keď aj vás chytila za srdce pesnička Poco loco, tak na…

0 komentarov
Zig and Sharko: Morská superstar

Vtipná rozprávka o tom, ako sa morská panna mala stať Superstar. :-D

0 komentarov
Zig and Sharko: Kráľ zvierat

Pozrite si nová diel Zig and Sharko, kde hlavnú úlohu má hyena. :-D

0 komentarov
Mr. Bean: Tekvica

Mr. Bean krátka kreslená rozprávka. Pestovanie mega tekvice na súťaž.

0 komentarov