Videorozprávky pre deti

zoradiť podľa:

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom...

Kde bolo, tam bolo, kde sa voda sypala a piesok sa lial... to už poznáte. U nás nájdete nielen klasické rozprávky na dobrú noc, ale aj veselé animované rozprávky, ktoré si môžete každý deň pozrieť s Rexíkom úplne zadarmo.

Ak radi pozeráte rozprávku Tom a Jerry, na Rexíkovi si prídete na svoje. Rozprávky o kocúrovi Tomovi a myšiakovi Jerrym poznajú malí aj veľkí a rovnako to je aj v prípade rozprávkovej postavičky Mr. Bean. Ten vždy niečo pokazí, na jednu vec však nikdy nezabudne - pribaliť si na cesty do kufra svojho verného priateľa medvedíka! Na Rexíkovi nájdete rozprávky pre najmenších aj pre dospelých.

Pre veľkých školákov, ktorí sú za každé dobrodružstvo, tu máme rozprávky zo strašidelnej školy Monster High. Viac o ľudskom tele sa zase dozviete napríklad v príbehoch Bol raz jeden život.

Animované rozprávky od Disneyho majú rovnako radi deti ako aj dospelí. Sledujte s nami animovaný seriál o káčerovi Donaldovi a jeho priateľoch – okrem iného uvidíte, ako si Mickey Mouse poradil s veľkým požiarom, alebo ako dopadlo stretnutie Mickeyho psa Pluta so slonom.

Chcete sa naučiť viac o živote ovečiek na salaši, kde bývajú Maťko a Kubko? Alebo zistiť ako je to možné, že Jurošík vždy prekabáti nešťastného zemepána? Pozrite si s Rexíkom slovenské rozprávky.

English song BODY - pesnička

Milé animované video PO ANGLICKY. Pozrite sa na to, čo nosíme v našom tele. :-D

0 komentarov
Tom a Jerry: Tom športuje

Ďalšia vtipná rozprávka Tom a Jerry na Rexíku. Pozrite si naháňačky Toma a…

0 komentarov
Tom a Jerry: Rande

Veľmi vtipná pohádka Tom a Jerry dnes o tom, ako sa Tom zamiloval.

0 komentarov
Tom a Jerry: Upratovanie

Veľmi vtipná rozprávka Tom a Jerry dnes ukazuje celý deň, ako sa Tom snažil…

0 komentarov
Tlkot srdca

Vitajte v kategórii rozprávok "Moderné rozprávky" na Rexíku. Dnešná…

1 komentár
Prvá láska

Pozrite si dnes modernú rozprávku na tému "prvá láska".

0 komentarov
Larva: Žuvačka

Pozrite, táto vtipná rozprávka Larva vám spríjemní deň. :-D

0 komentarov
Mr. Bean: Vyhodená mačka

Nová kreslená rozprávka Mr. Bean a vyhodená mačka.

0 komentarov