Angry Birds

zoradiť podľa:

Kryte sa, letia nahnevané vtáčiky Angry Birds! Táto rozprávka vznikla na základe hry vytvorenej rovnako pre deti ako aj dospelých. Postupne sa stala obľúbenou na celom svete. Z pôvodnej Angry Birds hry...

Kryte sa, letia nahnevané vtáčiky Angry Birds! Táto rozprávka vznikla na základe hry vytvorenej rovnako pre deti ako aj dospelých. Postupne sa stala obľúbenou na celom svete. Z pôvodnej Angry Birds hry boli vytvorené ďalšie hry pre počítač a televíziu. Na Rexíkovi nájdete oboje, online hry aj animované rozprávky pre deti. Teraz vám Angry Birds podrobnejšie predstavíme.

Každý vtáčik má iné schopnosti, ktoré využíva v hre pri boji s prasiatkami. Vtáčiky s ich schopnosťami uvidíte v akcii aj pri sledovaní rozprávky Angry Birds. Niekedy zachraňujú svojich kamarátov alebo sa predvádzajú, čo kto dokáže. Inokedy zas bojujú s prasiatkami v podobe robotov. Uvidíte streľbu z dela na vzdialený cieľ aj ničenie rôznych zložitých prekážok. Nudiť sa určite nebudete.

Sledujte animované rozprávky Angry Birds celkom zadarmo. A ak sa vám zábavné Angry Birds videá páčia, pošlite ich aj priateľom. Dobre sa spolu na vtipných dobrodružstvách vtáčikov Angry Birds nasmejete.

Angry Birds: Kráľovské vajíčko

Online rozprávky Angry Birds sú populárne preto, že sú krátke a cool. :-D

0 komentarov
Angry Birds: Čínsky drak

Online rozprávka Angry birds. Čínsky drak.

1 komentár
Mr. Bean: Bean viral

Mr. Bean sa rozhodol stať hviezdou internetu. Vtipná online rozprávka pre väčšie…

0 komentarov
Krtek a ježek

Rozprávka Krtko a diel s ježkom.

1 komentár
Angry Birds - Chuckov čas

Chuckov čas a prvá epizóda online rozprávky Angry Birds.

97 komentárov
Hľadá sa Yeti

Trailer Hľadá sa Yeti.

0 komentarov
NODDY: Tlusťouškův den

Krásna rozprávka Noddy a príbeh s medveďom Tlusťouškom.

0 komentarov
Angry Birds

Online rozprávky na Rexíku sú niekedy aj poučné. Ako táto. ten, kto netuší, čo…

1 komentár