Chip a Dale

zoradiť podľa:

Rozprávky Walt Disney sú známe ako zábavné animované videá pre deti a dospelých. Postavy Chip a Dale boli inšpirované malými hlodavcami, podobnými veveričkám. Sledujte rozprávky Chip a Dale online. Tieto...

Rozprávky Walt Disney sú známe ako zábavné animované videá pre deti a dospelých. Postavy Chip a Dale boli inšpirované malými hlodavcami, podobnými veveričkám. Sledujte rozprávky Chip a Dale online. Tieto aj iné Disney rozprávky môžete pozerať na Rexíkovi zadarmo.

Šibalská dvojica Chip a Dale zabávala deti už v štyridsiatych rokoch dvadsiateho storočia. Tieto disney rozprávky sú plné humoru a akcie. Chip je ten múdry a Dale je trošku nešikovný. Spolu sa ale dostanú z každej šlamastiky. Najčastejšie sa snažia o to, aby mali dosť orieškov na zimu a aby im niekto nezničil zásoby. Stretnete sa s nimi aj v príbehoch iných kreslených postáv, ako sú Pluto či Káčer Donald.

Postavy Chip a Dale tiež hrajú hlavnú rolu rozprávky Rýchla rota. Tu tvoria dvojicu detektívov, ktorí spolu so zvieracími kolegami riešia najrôznejšie záhady a nebezpečné prípady. Veselé online rozprávky Chip a Dale nájdete už teraz na Rexíkovi.

Chip a Dale - Medzi kuriatkami

Chip a Dale sa pripletú medzi kuriatka. Zábavné rozprávky Walt Disney pre deti.

8 komentárov
Chip a Dale - Udatní čipmankovia

Chip a Dale vo westernovom dobrodružstve. Online rozprávka Walt Disney pre deti.

6 komentárov
Chip a Dale - Dvaja čipmankovia a…

Dvaja čipmankovia Chip a Dale zaľúbení do jednej slečny. Veselá online rozprávka.

8 komentárov